1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر جدید Ratchet and Clank: Rift Apart و معرفی ویژگی‌های جدید

این گیم‌پلی جذاب

تماشا کنید: تریلر جدید Ratchet and Clank: Rift Apart و معرفی ویژگی‌های جدید ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی کپی لینک

در جریان State Of Play شب کذشته، تریلر جدید Ratchet and Clank: Rift Apart رونمایی شد و توانستیم نگاهی به Nerfarious City، مهارت‌های جدید و کارکتر Rivet بیاندازیم.

به نظر می‌رسد که سونی عجله‌ی زیادی را برای نمایش گیم‌پلی و ویژگی‌های گرافیکی بازی Ratchet and Clank: Rift Apart دارد، حتی به قیمت کاهش هایپ و هیجان پیرامون عرضه‌ی بازی Returnal!

تریلر جدید Ratchet and Clank: Rift Apart ، با نمایش رچت در یک Dimension یا بعد شروع می‌شود که در آن، دکتر نفاریوس پیروز شده و رچت در نفاریوس سیتی به دنبال Clank می‌گردد. رچت به گشت و گذار و این شهر می‌پردازد و با کارکتری به نام Ms.Zurkon بر می‌خورد که سلاح می‌فروشد و به Resistance کمک‌رسانی می‌کند.

ناگهان رچت متوجه‌ی Rivet و Clank می‌شود و به دنبال آنان می‌رود. دیری نمی‌پاید که باز هم دردسر گریبان این کرکتر را می‌گیرد و با ویژگی‌های جدید او در این بازی آشنا می‌شویم. رچت حالا توانایی‌های جدیدی مثل Wall-run یا دویدن روی دیوار و Dash کردن را آموخته است و همچنین از Rift Tetherها برای تغییر موقعیت خود استفاده می‌کند. در انتها نیز رچت با Nefarious Juggernaut بین ابعاد گوناگون به مبارزه می‌پردازد.

سپس   گیم‌پلی از سوی Rivet و Clank روایت می‌شود. آنان به دوستانی قدیمی سابق بر‌میخوردند. همچنین سلاح‌هایی مثل Topiary Sprinkler به همراه قابلیت‌های دوال‌سنس نیز نمایش داده می‌شوند. ناگفته نماند که سلاح‌های جذابی در این تریلر نمایش داده شده‌اند و البته، سکانس‌های کوتاهی از سواری گرفتن Rivet از یک Speedle را نیز می‌توانید در این تریلر ببینید. همچنین Pocket dimensionsها نیز در بازی Ratchet and Clank: Rift Apart قابل گشت و گذار هستند.

چندین ویژگی دیگر مانند Glitch Challengeها، پازل‌های Dimensional Clank، چلنج‌های Arena، مبارزه‌ی در هوا، Gold ‌Botهایی که کالکتیبل هستند، ست‌های زره و در نهایت Photo Mode نیز در این تریلر معرفی شدند.

بازی Ratchet and Clank: Rift Apart در تاریخ ۲۱ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ ژوئن) به شکل انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر می‌شود.

آیا تریلر را تماشا کردید؟ بکدام یک از ویژگی‌های جدید این بازی، توانست شما را برای تجربه کردن این بازی، هیجان‌زده کتد؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را با ما در میان بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments