تماشا کنید: تریلر جدید Ratchet and Clank: Rift Apart با معرفی کارکتر Rivet

SSD و دیگر هیچ!

تماشا کنید: تریلر جدید Ratchet and Clank: Rift Apart با معرفی کارکتر Rivet نریمان هروی ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

تریلر جدید Ratchet and Clank: Rift Apart منتشر شد و Insomniac Games بالاخره از نام کارکتر جدید و مونث این بازی، رونمایی کرد.

شرکت اینسامنیاک گیمز پیش از این، قول انتشار اخبار جدیدی در مورد بازی Ratchet and Clank: Rift Apart را داده بود و هم‌اکنون نیز از اطلاعات جدیدی به وسیله‌ی تریلری جدید، رونمایی کرده است. سوالات بسیار زیادی در مورد کارکتر مونثی که در اولین تریلر این بازی، نشان داده شد، مطرح بود و این تریل نیز به طور مستقیم روی این کرکتر تمرکز دارد. نام او Rivet است و همچنین عضوی از مبارزان مقاومت در مقابل امپراطور نفاریوس به حساب می‌آید.

خوشبختانه این کارکتر جدید قابل بازی خواهد بود و همچنین گیم‌پلی و مکانیزم‌ها و البته سلاح‌های مخصوص او را می‌توانید در تریلر منتشر‌شده، مشاهده کنید. همچنین جندین لوکیشن جدید در این تریلر نشان داده شده‌اند و یکی از همین لوکیشن‌ها، Nefarious City نام دارد و همچنین این تریلر، گذری بر لوکیشن‌هایی مثل Sargasso و Torren IV می‌زند.

بازی Ratchet and Clank: Rift Apart در تاریخ ۲۱ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ ژوئن) به شکل انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. همچنین شرکت اینزومنیاک پیش از این تایید کرده که این بازی حاوی دو حالت بصری است. رزولوشن 4k با ۳۰ فریم بر ثانیه و ۶۰ فریم و رزولوشنی پایین‌تر.

نظر شما پس از مشاهده‌ی تریلر Ratchet and Clank: Rift Apart چیست؟ آیا کارکتر Rivet برای شما جذاب است؟ آیا این بازی به خوبی قابلیت‌های فوق‌العاده‌ی SSD کنسول نسل نهمی سونی را نشان می‌دهد و توانسته شما را بیشتر از گذشته برای تجربه‌ی این بازی، مشتاق کند؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا