تماشا کنید: تریلر لانچ Returnal منتشر شد

چیزی تا عرضه‌ی این بازی رازآلود نمانده!

تماشا کنید: تریلر لانچ Returnal منتشر شد نریمان هروی ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

بازی روگ‌لایت استودیوی فنلاندی Housemarque فردا برای PS5 عرضه می‌شود و این استودیو به این مناسبت، تریلر لانچ (هنگام عرضه) Returnal را منتشر کرده است.

یکی دیگر از انحصاری‌ها کنسول پلی‌استیشن ۵ در رادار عرضه است و ساعاتی دیگر منتشر خواهد شد. در این بازی روگ‌لایت شوتر سوم شخص، ما در نقش یکی از اعضای ASTRA با نام Selene قرار می‌گیریم و پس از فرود حادثه‌انگیز او در سیاره‌ی رازآلود Atropos باید به نبرد با طبیعت وحشی این سیاره بپردازیم و  البته، با مرگ و بیداری‌های دوباره‌ی او، به عحیب‌تر بودن این سیاره پی خواهیم برد.

همان گونه که در تریلر  لانچ Returnal می‌بینیم، Selene با اتفاقات و موجودات عجیب و غریب و ترسناکی دست و پنجه نرم می‌کند و همچنین به مرور خاطرات خود می‌پردازد. خانه‌ای که به صورت اتفاقی در طول گیم‌پلی پدیدار می‌شود، چه نکته‌ی داستانی را در خود جای می‌دهد؟ سنگ قبر‌ متعلق به چه کسی است؟ تمامی این سوالات در ذهن بسیاری از بازیکنان با تماشای تریلر‌های اخیر نقش بسته و صرفا فقط با تجربه کردن بازی Returnal می‌توان به پاسخ این سوالات دست یافت.

بازی Returnal، در تاریخ ۳۰ آوریل مصادف با ۱۰ اردیبهشت منتشر خواهد شد و تا اینجا می‌دانیم که ۱۰ سلاح و بیش از ۹۰ Trait مخصوص سلاح‌های مختلف در این بازی روگ‌لایت وجود دارند و همچنین چالش‌های روزانه و Leaderboards نیز پای خود را به بازی Returnal باز خواهند کرد تا بازیکنان تجربه‌ی دل‌چسبی را از این بازی داشته باشند. و علاوه بر موارد گفته شده، آپگرید‌ها و آیتم‌هایی در این بازی وجود دارد تا Selene با تجهیزات بهتر و موثرتری به جنگ با موجودات این سیاره برود.

بازی Returnal با رزولوشن 4K به صورت ۶۰ ریم و به همراه ری‌تریسینگ روی کنسول پلی‌استیشن ۵ فابل اجرا خواهد بود.

نظر شما در مورد Returnal چیست؟ آیا فکر می‌کنید که تبدیل به یک انحصاری جذاب و دوست‌داشتنی خواهد شد؟ آیا شما بازی‌های روگ‌لایت یا روگ‌لایک را پیش از این، تجربه کرده‌اید؟ کدام بازی از این ساب‌ژانر‌ها توانسته شما را حسابی راضی کند؟ خوشحال می‌شویم که تحربیات خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا