#مهسا_امینی

حالت Rapid Fire برای مدت محدودی به Call of Duty: Mobile بازگشت

سوپ مکتاویش با آغاز فصل چهارم به شخصیت‌های بازی اضافه می‌شود

حالت Rapid Fire برای مدت محدودی به Call of Duty: Mobile بازگشت سورنا رضایی ۰ ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
حالت Rapid Fire

حالت Rapid Fire برای دومین بار در جریان فصل سوم از رقابت‌های Call of Duty: Mobile بازگشته است. علاقه‌مندان می‌توانند تا دو روز آینده به تجربه‌ی آن بپردازند.

اواسط مهرماه امسال بود که بازی Call of Duty: Mobile برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS منتشر شد. این بازی به سرعت مورد توجه‌ کاربران قرار گرفت و در ماه نخست به رکورد بیش از ۱۸۴ میلیون دانلود دست یافت. این بازی اکشن همچنین در اولین ماه عرضه در حدود ۵۴ میلیون دلار درآمد داشت تا بزرگ‌ترین لانچ را در میان تمامی بازی‌های موبایل رقم بزند.

چند وقت پیش و در جریان رقابت‌های فصل سوم، سازندگان از حالت Rapid Fire برای Call of Duty: Mobile رونمایی کردند. در این حالت، کاربران از تعداد نامحدودی گلوله برخوردار هستند و اسکوراستریک‌ها و مهارت اپراتورها در مدت زمان کمتری آماده‌ی استفاده می‌شوند. بدین ترتیب، سرعت گیم‌پلی افزایش یافته و کاربران مجبور می‌شوند بجای استفاده از سلاح اسنایپر و کمین کردن در نقاط مختلف نقشه، سلاح‌های تهاجمی برداشته و در درگیری‌های مسلحانه حضور یابند.

در حالت پرطرفدار Rapid Fire، دو تیم پنج نفره در مقابل یکدیگر قرار گرفته و هدف نهایی، دستیابی سریع‌تر به رکورد ۶۵ کشتن (Elimination) است. نقشه‌ی مربوط به رقابت را هم خود بازی به‌صورت تصادفی انتخاب کرده و کاربر نقشی در این فرآیند ندارد. این حالت چند وقت پیش برای مدت محدودی در دسترس قرار گرفت اما به‌واسطه‌ی درخواست‌های فراوان طرفداران، به Call of Duty: Mobile بازگشته است. این مد تا تاریخ ۷ اسفند (مصادف با ۲۶ فوریه) در دسترس قرار دارد.

دیگر حالتی که برای مدت نامحدودی در دسترس قرار گرفته، Stick & Stone نام دارد. در این حالت، کاربران تنها می‌توانند از پنج سلاح چاقو، تبر، مولوتف، گرویتی اسپایک و اسپارو (یک نوع تیر و کمان) برای کشتن دشمنان خود استفاده کنند. در رقابت‌های Stick & Stone هشت کاربر مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند و آن فردی که نخستین بار به رکورد ۲۰ کشتن دست یابد، برنده خواهد بود. این حالت هم به Call of Duty: Mobile برگشته است و علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۱۰ اسفند (مصادف با ۲۹ فوریه) به تجربه‌ی آن بپردازند.

در حال حاضر تاریخ دقیق آغاز فصل چهارم رقابت‌های کال آو دیوتی موبایل مشخص نیست اما طبق گمانه‌زنی‌ها طی روزهای آینده و از تاریخ ۱۱ اسفند (مصادف با یک مارس) شروع خواهد شد. با آغاز فصل چهارم نقشه‌ها، سلاح‌ها و اپراتورهای جدیدی به Call of Duty: Mobile اضافه می‌شوند. یکی از جدیدترین اپراتورها، سوپ مکتاویش است که یکی از دو شخصیت اصلی سری بازی‌های Modern Warfare بود. بد نیست بدانید سازندگان در استودیوی اینفینیتی وارد این شخصیت را با الهام از لیک در فیلم سینمایی Tears of the Sun خلق کردند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا