لارا کرافت به بازی Rainbow Six Siege اضافه می‌شود!

لباس کلاسیک لارا کرافت بر تن Ash

لارا کرافت بازی Rainbow Six Siege

به زودی برای یکی از اپراتور‌های بازی Rainbow Six Siege به نام Ash، اسکین بسیار جالبی متتشر می‌شود که لباس کلاسیک لارا کرافت را به بازی اضافه می‌کند.

بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege در دسامبر سال ۲۰۱۵ میلادی برای پلتفرم‌های ویندوز، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد. شرکت یوبی‌سافت در چهار سال گذشته به خوبی از این بازی پشتیبانی کرد که همین مسئله باعث به وجود آمدن رضایت بازیکنانش شد. آن‌ها برای این اثر به صورت مرتب به‌روزرسانی و شخصیت‌های جدیدی منتشر می‌کردند و حالا در سال جدید میلادی، یوبی‌سافت همچنان مانند گذشته به حمایت و توسعه‌ی این اثر می‌پردازد.

در کنار معرفی دو اپراتور جدید برای بازی Rainbow Six Siege، یوبی‌سافت اسکین استثنایی برای فصل بعدی بازی در نظر گرفته است که لباس کلاسیک شخصیت لارا کرافت را به بازی اضافه می‌کند. میزبان این لباس ویژه، یکی از اپراتور‌های قدیمی و محبوب بازی یعنی Ash خواهد بود. علاقه‌مندان در کنار خرید این یونیفرم جذاب می‌توانند از اسکین‌های سلاح و گجت بهره‌مند شوند. همچنین انیمیشن جدید که در صورت برنده شدن به نمایش در می‌آید، در کنار خرید لباس جدید برای دارندگان آن قابل استفاده خواهد بود.

به زودی به‌روزرسانی بزرگی برای Rainbow Six Siege منتشر می‌شود که در نقشه‌های این بازی تغییرات بسیار بزرگی ایجاد خواهد کرد. در کنار این موضوع دو اپراتور جدید به نام‌های Iana برای تیم Attacker و Oryx برای تیم Defender به جمع شخصیت‌های بازی اضافه می‌شوند. Iana می‌تواند یک هولوگرام شبیه خود ایجاد و برای مدت کوتاهی آن را کنترل کنند، این هولوگرام توانایی شلیک و کار‌های عادی را ندارد ولی با ایجاد سر و صدا مانند راه رفتن و دویدن می‌تواند برای حریفانش مشکلاتی را به وجود بی‌آورد. Oryx یک کاراکتر بسیار قوی است که Dash کردن به سمت جلو، توانایی ویژه‌ی او به حساب می‌آید. Oryx می‌تواند، دیوار‌ها را با توانایی ‌Dash خود تخریب کند. همچنین اگر با این ويژگی به بازیکن دشمن برخورد کند، تعادل او را بر هم خواهد زد.

تاریخ مشخصی برای انتشار اسکین و به‌روزرسانی جدید بازی Rainbow Six Siege از طرف یوبی‌سافت مشخص نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا