رویداد هالووین Rainbow Six Siege با حالت جدید و اسکین‌های خاص شروع شد

تبدیل رینبو به قایم موشک

رویداد هالووین Rainbow Six Siege

رویداد هالووین Rainbow Six Siege با نام The Doktor’s Curse در این بازی به تازگی شروع شده و شامل اسکین‌های متفاوت و همچنین یک حالت خاص می‌شود.

هرساله با شروع فصل پاییز، رویداد هالووین باعث می‌شود تا در فیلم‌ها، سریال‌ها و از همه مهم‌تر بازی‌های ویدیویی شاهد تغییرات خاصی باشیم که صرفا به مدت کمتر از یک ماه در آن‌ها قرار داده می‌شوند. برای مثال تم زمینه برخی بازی‌ها عوض می‌شود و از طرفی برخی اونت‌های با تم ترسناک به آن‌ها اضافه خواهد شد. مانند رویداد سال گذشته Haunting of Verdansk در Call of Duty: Warzone که برای اواین بار زامبی‌ها را به نقشه بتل رویال این بازی اضافه کرد! در واقع بین عناوین مختلف، سازندگان بازی‌هایی که در سبک چند نفره هستند و به صورت فصلی به روزرسانی می‌شوند، از رویداد هالووین بیشترین استفاده را خواهند کرد. مانند بازی Rainbow Six Siege که مدت‌هاست به شدت در میان کاربران معروف شده و هر ساله در رویداد هالووین جزئیات خاصی را سازندگان به آن اضافه می‌کنند.

با وجود، هالووین امسال نیز همین برنامه تکرار می‌شود تا یک حالت خاص شبیه به بازی قایم موشک و همچنین اسکین‌های بسیاری به این عنوان شوتر اول شخص اضافه خواهند شد که جزئیاتی درباره آن به تازگی منتشر شده است.

حالت جدید در رویداد هالووین بازی Rainbow Six Siege

در رویداد هالووین بازی Rainbow Six Siege قرار است تا شاهد اضافه شدن اسکین‌های عجیب و غریب بسیاری باشیم، اما نکته قابل توجه اینجاست که حالتی جدید نیز به این عنوان اضافه خواهد شد که در آن به جای اینکه غول‌ها به دنبال انسان‌ها باشند، ما آن‌ها را شکار می‌کنیم!

در این مود خاص که به مدت حدود ۱ ماه در بازی قرار داده می‌شود، بازیکنان در همان حالت همیشگی ۵ به ۵ در مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت، اما اینبار دیگر سلاح گرم ندارید! اوپراتورها به دو دسته مهاجم و مدافع تقسیم می‌شوند، در حالی که مهاجم‌ها جکال، لاین و اسلج هستند و مدافع‌ها می‌توانند از میان آرونی، ملوسی، اسموک، کپکن، فراست، لیژن و الا یکی را انتخاب کنند. اوپراتورها گجت‌های خاص خود را دارند و مهاجمان با استفاده از سنسور مخصوص می‌توانند موقعیت مکانی مدافع‌ها را پیدا کنند. در واقع مدافع‌ها در این حالت خاص در نقش غول‌های بازی هستند و هرکدام از اوپراتورهای دسته آن زامبی، روح و موجودات عجیب خواهند بود.

در بازی تیم مهاجم دارای یک پتک مخصوص هستند که با آن می‌توانند بازیکنان تیم حریف را حذف کنند، از طرفی نیز برخی گجت‌ها برای هر دو طرف فعال خواهد بود که تیم مهاجم را به دنبال پیدا کردن حریف و تیم مدافع را آماده فرار می‌کند‌. لازم به ذکر است که تیم موجودات عجیب نمی‌توانند به مهاجمان حمله کنند و از طرفی تنها پیروزی آن‌ها، دوام آوردن تا انتهای راند خواهد بود. همچنین یک ویژگی ثانویه برای مدافع‌ها در نظر گرفته شده که Nightstride نام داشته و با کمک آن می‌توانید با سرعت بیشتری فرار کنید.

رویداد هالیووین بازی Rainbow Six Siege با عنوان The Doktor’s Curse از تاریخ ۲۰ مهر شروع شده و تا ۱۱ آبان ادامه خواهد داشت. همچنین اسکین‌های خاص این رویداد برای کاربران به قیمت ۳ دلار برای خرید در دسترس قرار دارد.

با این حساب ظاهرا سازندگان فعلا طراحی و قرار دادن محتوای بیشتر برای عنوان چند ساله Siege را ادامه می‌دهند، در حالی که شایعاتی درباره ساخت Rainbow Six Siege 2 نیز شنیده می‌شود!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا