#مهسا_امینی

نقشه‌ی راه سال ششم Rainbow Six Siege معرفی شد؛ کراس‌اور با رزیدنت اویل!

جزئیات بیشتری از Crimson Heist از راه رسید

نقشه‌ی راه سال ششم Rainbow Six Siege معرفی شد؛ کراس‌اور با رزیدنت اویل! سورنا رضایی ۰ ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ تریلر بازی
نقشه‌ی راه سال ششم Rainbow Six Siege

یوبیسافت با انتشار یک ویدیوی حدودا ۴۵ دقیقه‌ای در کانال یوتیوب خود، از نقشه‌ی راه سال ششم Rainbow Six Siege رونمایی کرد.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege اواخر سال ۲۰۱۵ میلادی برای پلتفرم‌های هدف عرضه شد و نتوانست در زمینه‌ی بازخوردهای دریافتی مطابق انتظار عمل کند؛ زیرا سیستم پیشرفت از مشکلات زیادی رنج می‌برد و محتویات هم برای یک بازی آنلاین کافی نبود. بازخوردهای نه چندان مثبت روی میزان فروش تاثیر گذاشت و باعث شد محصول جدید یوبیسافت عملکرد ضعیفی را در زمینه‌ی تجاری به ثبت برساند. ناشر فرانسوی که به خوبی از ماهیت بازی‌های آنلاین و نیاز مبرمشان به پشتیبانی مداوم اطلاع داشت، تصمیم گرفت به‌روزرسانی‌های متعددی را منتشر کرده و بدین طریق، بهبودهای لازم را انجام دهد. اتخاذ چنین سیاستی باعث شد تعداد کاربران در بلند مدت افزایش یابد. حال و با گذشت حدودا شش سال، محبوبیت این بازی همچنان پابرجا است.

یوبیسافت اخیرا ویدیویی ۴۵ دقیقه‌ای را از طریق کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشت و نقشه‌ی راه سال ششم Rainbow Six Siege را معرفی کرد. با توجه به ویدیو، اولین اپراتوری که در سال جدید از راه می‌رسد، فلورس نام داشته و به نیروهای نظامی آرژانتین تعلق دارد. او در دسته‌ی مهاجمین قرار گرفته و از گجتی به نام RCE-RATERO استفاده می‌کند که در واقع یک پهپاد مجهز به بمب است. فلورس همچنین از نارنجک صوتی و یک شمشیر استفاده می‌کند. از سلاح‌های در نظر گرفته شده برای او می‌توان به تفنگ‌های AR33 یا SR-25 و کلت GSH-18 اشاره کرد. پس از فلورس، نوبت به ناکودا می‌رسد که یک بومی آمریکا است. سومین و چهارمین اپراتور سال ششم هم به ترتیب بر اساس نیروهای دو کشور کرواسی و ایرلند طراحی می‌شوند. در حال حاضر اطلاعاتی از آن‌ها موجود نیست.

همان‌طور که از تعداد اپراتورهای جدید می‌توان حدس زد، سال ششم Rainbow Six Siege شامل چهار فصل می‌شود. با فرا رسیدن فصل نخست، نقشه‌ی Border که از محبوبیت بالایی در میان کاربران برخوردار است دچار تغییرات مهم و بزرگی خواهد شد؛ برای مثال، می‌توان به اضافه شدن یک بالکونی داخلی به سالن انتظار اشاره کرد که سالن استراحت را به پله‌های شرقی متصل می‌کند. به گفته‌ی سازندگان، تغییرات به گونه‌ای نبوده‌اند که ویژگی‌های اصلی نقشه دچار تغییر شده و اصطلاحا، از هویت اصلی خود فاصله بگیرد. همزمان با آغاز فصل دوم، نقشه‌ی Favela تغییرات کوچکی خواهد داشت. فصل سوم، تغییرات بسیار کوچکی را در سه نقشه اعمال می‌کند. فصل پایانی هم Outback را تغییر خواهد داد.

محتواتی که یوبیسافت برای سال ششم رینبو سیکس سیج در نظر گرفته به همین موارد خلاصه نمی‌شود. کاربران همچنین می‌توانند خود را برای تغییرات در بخش‌های مختلف گیم‌پلی آماده کنند؛ برای مثال، گویو سپرهای انفجاری خود را از دست داده و به جای آن، ابزاری انفجاری دریافت می‌کند که عملکردی شبیه به ADS (گجت مخصوص یگر) دارد. گجت فیوز کاربردی‌تر از قبل خواهد شد و فینکا هم قادر خواهد بود به واسطه‌ی نانوبوست خود را احیا (Revive) کرده و به روند رقابت بازگردد. در ضمن، با آغاز فصل اول سال ششم حالت استریم به بازی می‌آید. فعال کردن این حالت باعث می‌شود موارد مختلف از جمله نام کاربری و تصویر پروفایل حذف شوند. همچنین رابط کاربری دچار بهبودهایی خواهد شد تا سریع‌تر شده و استفاده از آن راحت‌تر شود.

از نکات جالب ویدیوی ۴۵ دقیقه‌ای یوبیسافت می‌توان به رونمایی از کراس‌اُور Rainbow Six Siege با رزیدنت اویل و سریال Rick and Morty اشاره کرد. نتایج کراس‌اور سیج و رزیدنت اویل، دو مورد خواهد بود: مورد اول، یک اسکین الیت برای زوفیا است که با الهام از لباس ولنتاین طراحی شد؛ مورد دوم معرفی نشده و یوبیسافت قصد دارد در آینده از آن پرده بردارد. کراس‌اور سیج و ریک اند مورتی شرایط مشابهی دارد. فرانسوی‌ها هیچ اطلاعاتی را از آن به اشتراک نگذاشته و ترجیح داده‌اند در آینده به آن بپردازند. برای تماشای کامل ویدیو توصیه می‌کنیم به این لینک مراجعه کنید.

در انتها، بد نیست بدانید فصل اول سال ششم Rainbow Six Siege تحت عنوان Crimson Heist شناخته می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا