تماشا کنید: سرانجام از نام نسخه بعدی Rainbow Six رونمایی شد!

Extraction پس از Quarantine و Parasite!

تماشا کنید: سرانجام از نام نسخه بعدی Rainbow Six رونمایی شد! نریمان هروی ۰ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ تریلر بازی

بالاخره یوبیسافت پس از کش و قوس‌های فراوان از نام نسخه بعدی سری رینبو، تحت عنوان بازی Rainbow Six Extraction رونمایی کرد.

ابتدا این بازی با نام Rainbow Six Quarantine معرفی شد، سپس به Rainbow Six Parasite تغییر نام داد و سرانجام نام نهایی Extraction برای بازی شوتر اول شخص PvE یوبیسافت انتخاب گردید.

در تریلری جدید پیش از کنفرانس Ubisoft Forward در رویداد E3 2021 از این عنوان جدید رونمایی شد. یوبیسافت بر این باور است که این سری به میزان بسیار زیادی به بلوغ رسیده و این نسخه، بازیکنان Rainbow Six Siege با به سوی یک بازی شوتر تاکتیکی مدرن سوق خواهد داد تا با موجودات بیگانه به مبارزه بپردازند.

در این تریلر که Sprawl نام دارد، یک نیروی بیگانه‌ با خصوصیات انگل‌گونه را مشاهده می‌کنیم که به آزمایشگاه ارتشی پا می‌گذارد. این انگل Orpheus نام دارد و به زودی ممکن است که اطلاعات بیشتری از آن منتشر شود.

Rainbow Six Quarantine برای اولین بار در رویداد E3 2019 معرفی شد و قرار بود تا در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه گردد اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، روند ساخت این بازی به مانند بسیاری از بازی‌های دیگر، با تاخیر مواجه شد. پیش از این ویدیو‌ها و اطلاعاتی از اپراتور‌های قابل‌بازی و دشمنان بیگانه‌ی بازی Rainbow Six Extraction که Archæans نام دارند، طی یک تست تکنیکی افشا شده بود.

نظر شما در مورد این تریلر چیست؟ همان‌گونه که می‌دانید یوبیسافت در ساخت تریلر به معنی واقعی استاد است! آیا یوبیسافت در رویداد E3 می‌تواند با یک تریلر طوفانی، گیمر‌ها را به وجد آورد و آنان را برای تجربه‌ی این نسخه از بازی، مشتاق کند؟ نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا