فصل اول کوییز آو کینگز با محوریت رویداد نوروزی این بازی آغاز شد

تور ایران‌گردی کوییز با هدف سرگرم کردن مخاطبانش به نبرد کرونا می‌رود

فصل اول کوییز آو کینگز با محوریت رویداد نوروزی این بازی آغاز شد مسعود تیموری ۰ ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
کوییز آو کینگز

تیم سازنده‌ی کوییز آو کینگز در آستانه‌ی پنج سالگی این بازی که پرمخاطب‌ترین بازی ایرانی در داخل کشور شناخته می‌شود، از اضافه شدن فصل‌ها به بازی خبر دادند.

کوییز آو کینگز در آستانه‌ی پنج سالگی‌اش، برنامه‌های ویژه‌ای برای سرگرم کردن بیش از ۲۰ میلیون کاربر خود دارد. فصل اول کوییز که از ساعت ۱۲ شب ۲۹ اسفند آغاز شده، با نام «تور ایران‌گردی کوییز» شناخته خواهد شد. با توجه به اپیدمی کرونا و نیاز به ماندن همه‌ی ما در خانه‌هایمان، Quiz of Kings سعی دارد تا با محتوایی پیرامون اتفاقات داخل ایران، بازیکن‌ها را به یک تور مجازی ببرد.

کوییزپلاس، یکی از دیگر برنامه‌های تشویقی کوییزبازها در جریان هر فصل است. بازیکن‌ها در جریان این برنامه و با انجام دادن ماموریت‌های مشخص (در این فصل، پاسخ دادن به ۵۰ سوال برای هر مرحله) علاوه بر سکه و قلب، آواتارهای ویژه‌ی فصل اول را نیز دریافت خواهند کرد. هم‌چنین حالت ویژه‌ای برای کوییزپلاس در نظر گرفته شده است که در آن کاربر با تهیه‌ی بلیت ویژه، جایزه‌های مخصوص فصل اول را نیز با پیشروی در هر مرحله به دست می‌آورد.

با توجه به محبوبیت مجموعه‌ی «پایتخت ۶» و درخواست‌های پرشمار کاربران کوییز آو کینگز برای اضافه شدن محتوای مرتبط با این سریال به بازی، تیم توسعه‌دهنده چالشی با محوریت رویدادها و حواشی این سریال در نظر گرفته است که طی هفته‌ی جاری در دسترس خواهد بود. هم‌چنین هر شب و پس از پایان سریال، چند سوال به‌صورت اتفاقی در بازی قرار می‌گیرند و در موضوع «برنامه‌های تلویزیونی»، از وقایع مرتبط با جدیدترین قسمت می‌پرسند. رضا عباسی، مدیر بازاریابی کوییز آو کینگز درباره‌ی فعالیت‌های تیم لایوآپس در راستای توسعه‌ی فصل اول می‌گوید:

از همان روزهای اول اپیدمی کرونا، سعی کردیم تا از تمامی رسانه‌های کوییز آو کینگز برای آگاه‌سازی درباره‌ی این ویروس و راه‌های پیش‌گیری از آن استفاده کنیم.

عباسی درباره‌ی تاثیر کرونا روی کوییز گفت:

این روزها که مردم در خانه‌هایشان هستند و زمان بیش‌تری برای بازی کردن دارند، سعی کردیم تا با اضافه کردن سوال‌هایی با موضوع آگاهی‌بخشی کرونا، به سهم خود به شناخت هر چه بهتر این ویروس کمک کنیم. هم‌چنین با به‌روزرسانی جدید، صفحه‌ی بارگذاری بازی نیز دست‌خوش تغییر می‌شود و به این ترتیب همواره شاهد نقش بستن موارد لازم برای پیش‌گیری در این صفحه هستیم.

تیم Quiz of Kings در حال حاضر تدارک دومین فصل خود را می‌بیند که انتظار می‌رود در دهه‌ی دوم فروردین منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا