بازی کوییز آو کینگز

کوییز آو کینگز | هر آنچه باید از بازی Quiz Of Kings بدانید

از معرفی جزئیات تا نحوه‌ی دریافت سکه‌ی رایگان

1%
 • 0/10
کوییز آو کینگز | هر آنچه باید از بازی Quiz Of Kings بدانید ۲۱ ۱۷ مهر ۱۳۹۹ مقالات جانبی (گیم) کپی لینک

بازی کوییز آو کینگز اثری آنلاین و رایگان است که ۵ سال پیش توسط شرکت دانش پروران امیرکبیر برای پلتفرم موبایل عرضه شد. این بازی آنلاین که در دسته عناوین اطلاعات عمومی قرار دارد، دارای حالت‌ها و چالش‌های مختلفی است. از این رو بازی Quiz Of Kings تنوع قابل توجهی را شامل شده و بازیکنان را حسابی سرگرم می‌کند.

بازیکنان در بازی Quiz Of Kings باید به صورت تک‌نفره یا چند‌نفره در حالت‌های مختلفی به رقابت با دیگران بپردازید و جواب سوالات را از بین چهار گزینه موجود انتخاب کنید.

این بازی ایرانی شامل پنج حالت لیگ دوستانه، رکورد، بازی گروهی، لیگ ستاره و بازی با حریف شانسی می‌شود. همچنین چالش‌ها و رویدادهای مختلفی به صورت دوره‌ای به بازی اضافه می‌شود تا شاهد تنوع بسیار بیشتری در بازی باشیم. بازی Quiz Of Kings بیشترین تعداد بازیکن را در بین عناوین ایرانی در اختیار داشته و به عنوان اولین بازی ایرانی دارای لیگ ورزش‌های الکترونیک شناخته می‌شود. از این رو در این مطلب هر آنچه باید از بازی Quiz Of Kings بدانید را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا با آگاهی بیشتری به سمت این بازی اعتیاد آور بروید.

دسته بندی سوالات در بازی کوییز آو کینگز

بازی Quiz Of Kings دارای بیش از ۱ میلیون سوال در دسته بندی‌های مختلف بوده و این تعداد هر روز افزایش پیدا می‌کند. زیرا هر کدام از بازیکنان می‌توانند در هر دسته بندی سوالات جدیدی اضافه کنند. با طرح هر سوال جدید ۱۰ سکه دریافت خواهید کرد. همچنین می‌توانید سوالات دیگران را بررسی کنید و برای هر سوال ۳ سکه دریافت کنید. سوالات پس از تایید به بازی افزوده خواهد شد. این سوالات در ۱۹ موضوع مختلف دسته بندی شده که این موضوعات عبارت‌اند از:

 1. تکنولوژی
 2. بازی‌های ویدیویی
 3. جغرافیا
 4. غذا و نوشیدنی
 5. تاریخ
 6. زبان انگلیسی
 7. اطلاعات عمومی
 8. علم و دانش
 9. فرهنگ و هنر
 10. لوگو و سرگرمی
 11. مذهبی
 12. ریاضی و هوش
 13. فوتبال
 14. سینما
 15. موسیقی
 16. برنامه‌های تلوزیونی
 17. ادبیات
 18. ورزش
 19. طبیعت و جانداران
بازی Quiz Of Kings
جوایز رایگان و ویژه کوییز پلاس
دانلود بازی کوییز آو کینگز
آیتم‌های تزیینی
بازی کوییز آو کینگز
بخش فروشگاه

حالت‌های مختلف بازی کوییز آو کینگز

بازی کوییز آو کینگز در مجموع شامل ۵ حالت بازی گروهی، لیگ ستاره، لیگ دوستانه، رکورد و بازی با حریف تصادفی است. تنوع این حالت‌ها باعث شده تا بازیکن درگیری بیشتری با بازی داشته و زمان بیشتری را بدون احساس یکنواختی به بازی کردن اختصاص دهد. در ادامه به صورت کامل به معرفی این حالت‌های مختلف می‌پردازیم.

رکورد

در بخش رکورد دو حالت رکورد بر اساس موضوعی که بازیکن انتخاب می‌کند و رکورد با موضوع تصادفی برای بازی وجود دارد. هر دست بخش رکورد نیازمند یک قلب است. برای پاسخ به هر سوال ۱۵ ثانیه زمان دارید. در هر دست ۳ راکت در دسترس بازیکن قرار می‌گیرد که با پاسخ اشتباه به هر سوال یک راکت از بین می‌رود. پاسخ اشتباه به ۳ سوال معادل باخت بوده و اتمام دست یا خرج کردن ۲۰۰ سکه برای ادامه رکورد، راه‌های پیش پای بازیکن خواهد بود. هر ساعت یک قلب به صورت رایگان به بازیکن اهدا می‌شود. با پیشرفت در هر دست و ثبت رکوردهای بهتر جوایز بهتری به کاربر اهدا خواهد شد. رکوردهای روزانه، هفتگی و کلی کاربر و جدول رده‌بندی در بخش رکورد قابل مشاهده است.

بازی با حریف تصادفی

این بخش امکان بازی با دیگران به صورت تک‌نفره را فراهم می‌کند. در هر نوبت ۳ موضوع به بازیکن پیشنهاد می‌شود تا یکی را انتخاب کند. در مجموع ۶ نوبت و در هر نوبت ۳ سوال برای بازیکن به نمایش درآمده که موضوعات به صورت نوبتی انتخاب می‌شود. با پیروزی در هر بازی بسته به میزان درستی سوالات بین ۲۵ تا ۴۰ سکه و تا ۲۷ امتیاز به تجربه بازیکن اضافه می‌شود. در صورت مساوی شدن بازی بین ۵ تا ۱۶ سکه و تا ۱۸ امتیاز به تجربه شما اضافه می‌شود. اگر بازی را ببازید سکه دریافت نخواهید کرد ولی تا ۹ امتیاز به تجربه شما افزوده خواهد شد.

تسلیم شدن در هر بازی همیشه یکی از راه‌های موجود است. در هر دست ۱۲ ساعت وقت دارید تا نوبت خود را بازی کنید. در صورت اتمام وقت بازی به اتمام رسیده و شما بازنده خواهید بود. با این تفاوت که این شکست با تسلیم شدن برابر بوده و ۵۰ سکه از شما کسر خواهد شد. همچنین هیچ امتیاز تجربه‌ای دریافت نخواهید کرد.

در بخش بازی با حریف تصادفی فقط اجازه بازی با ۵ حریف به صورت همزمان وجود دارد. برای بازی با افراد بیشتر به صورت همزمان سه راه دارید. پرداخت ۷۵ سکه یا مشاهده یک ویدیوی تبلیغاتی برای بازی با یک حریف بیشتر یا پرداخت ۲۰۰ سکه و دریافت بازی نامحدود برای مدتی مشخص. بازی نامحدود به شما امکان بازی با تعداد بیشتری از افراد را فراهم می‌کند. اما برای شروع بازی جدید نباید بیشتر از شش نفر در صف نوبت شما باشند.

بازی گروهی

بازی گروهی به شما امکان تشکیل یا ملحق شدن به گروه با موضوع مشخص را می‌دهد. در این بخش با تشکیل گروه با گروه‌های دیگری در همین موضوع مسابقه خواهید داد. برای ساخت گروه باید ۱۰۰۰ سکه بپردازید. البته عضویت در گروه‌های دیگر نیاز به پرداخت سکه ندارد. امکان تعیین حداقل سطح اعضا برای عضویت و عمومی یا خصوصی بودن گروه توسط مدیر گروه وجود دارد.

لیگ ستاره

پس از رسیدن به سطح ۱۰ در بازی به لیگ ستاره دسترسی خواهید داشت. در این لیگ ۱۰ نفر با یکدیگر رقابت می‌کنند و فقط نفرات اول جوایز مختلفی را دریافت خواهند گرفت. سوالات نیز از موضوعات مختلف به صورت تصادفی انتخاب می‌شود. بازی در لیگ ستاره نیازمند یک قلب یا مشاهده یک ویدیوی تبلیغاتی است.

لیگ دوستانه

لیگ دوستانه دیگر حالت بازی به شما امکان بازی با دوستانتان را می‌دهد. هر روز می‌توانید در ۱۰ لیگ به صورت رایگان بازی کنید و بعد از آن باید ۵۰ سکه برای بازی در لیگ‌های بیشتر در آن روز بپردازید. این حالت از ۲ تا ۵۰ بازیکن را در هر لیگ پشتیبانی می‌کند.

بازی Quiz Of Kings
بخش بازی گروهی
بازی کوییز آو کینگز
با وارد کردن کد لیگ به لیگ دوستانتان ملحق شوید!
بازی Quiz Of Kings
بخش رکورد

چگونه در بازی کوییز آو کینگز سکه رایگان بگیریم؟

سکه‌ها در بازی Quiz Of Kings نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. برای خرید آیتم‌های تزیینی، بازی نامحدود، بسته شتاب‌دهنده، راهنمایی‌های مختلف زمان پاسخ به سوالات و موارد این‌چنینی به سکه نیاز دارید. دریافت سکه دو راه پولی و رایگان دارد. در ادامه چند راه رایگان برای افزایش تعداد سکه‌ها به شما ارائه می‌کنیم.

اولین و ساده‌ترین راه ثبت شماره تلفن و ایمیل است. برای هر کدام از این موارد به ترتیب ۳۰۰ و ۲۰۰ سکه دریافت می‌کنید. دعوت از دوستان برای عضوت در بازی دومین راه آسان برای گرفتن ۲۰۰ سکه دیگر است. البته این موضوع شامل محدودیت ۱۲ نفر برای دعوت است.ثبت سوال جدید و بازرسی سوال دیگران نیز به ترتیب ۱۰ و ۳ سکه به ازای هر سوال برای شما به ارمغان خواهد آورد.

گردونه شانس

هر ۴ ساعت یک بار شانس خود را در گردونه شانس آزمایش کنید تا برنده جوایز مختلفی مانند سکه، قلب و بسته شتاب‌دهنده شوید. البته قبل از گرداندن این گردونه شانس باید یک ویدیوی تبلیغاتی نیز تماشا کنید.

کوییز پلاس

با اتمام چالش‌های کوییز پلاس جوایز مختلفی دریافت می‌کنید. با پاسخ به ۵۰ سوال در هر یک از بخش‌های بازی گروهی، بازی با حریف شانسی و لیگ ستاره این چالش‌ها تکمیل می‌شود. این چالش‌ها در ۲۸ مرحله مختلف پیاده سازی شده و شامل جوایز مختلف مانند آیتم‌های تزیینی، سکه، قلب و بازی بی‌نهایت می‌شود. البته با خرید بلیت کوییز پلاس، جوایز ویژه و با ارزش بالاتری را دریافت خواهید کرد.

بازی کردن

آخرین راه برای دریافت سکه رایگان در بازی کوییز آو کینگز تجربه حالت‌های مختلفی است که بالاتر به شرح آنها پرداختیم. قطعا با بیشتر بازی کردن سکه و صد البته اطلاعات بیشتری را کسب خواهید کرد.

خرید‌های درون برنامه‌ای بازی کوییز آو کینگز

خرید‌های درون برنامه‌ای در بازی Quiz Of Kings شامل بسته‌های سکه و قلب، بلیت کوییز پلاس و کوییز کاپ می‌شود که در قیمت‌های مختلفی بسته به حجم بسته‌ها قابل خریداری است. با خرید هر کدام از این موارد دسترسی سریع‌تری به آیتم‌های موجود در بازی برای شما فراهم می‌شود.

دانلود بازی Quiz Of Kings
صفحه اصلی بازی
بازی Quiz Of Kings
حریف‌ها بسیار سریع یافت می‌شوند.
بازی کوییز آو کینگز
با خرج کردن سکه‌ها می‌توانید زمان و شانس بخرید!

کوییز کاپ

کوییز کاپ بزرگ‌ترین مسابقه اطلاعات عمومی و اولین لیگ ورزش‌های الکترونیکی در ایران است. این لیگ به صورت سالیانه برگزار شده و امسال ۱۰۰ میلیون تومان جایزه دارد. این مسابقه در دو بخش انفرادی و گروهی و با دو چالش در حال برگزاری است. چالش اول بخش انفرادی با نام برد برد که از پنجم مهر آغاز شده بازیکنان را برای برنده شدن در ۱۲ بازی پشت سر هم به چالش می‌کشد. در صورت عدم موفقیت یک شانس دیگر به صورت رایگان به بازیکن داده می‌شود. با خرید پکیج ویژه چالش، تلاش مجدد رایگان، ۳۰۰۰ سکه یک آیتم ویژه و تغییر شرط چالش به بردن ۱۲ بازی از ۱۵ بازی پشت سر هم را دریافت خواهید کرد. مرحله دوم نیز رکورد نام دارد و افراد برتر این چالش به مرحله فینال راه پیدا خواهند کرد.

مرحله اول چالش گروهی ۱۷ مهر با نام گردونه تیمی و مرحله دوم یعنی رکورد از ۲۴ مهر آغاز خواهند شد. افراد برتر این بخش نیز به فینال بخش گروهی راه پیدا خواهند کرد. فینال کوییز کاپ در روزهای ۷ و ۸ آبان به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد. همچنین این فینال در زمان برگزاری به صورت زنده قابل مشاهده می‌شود. جایزه نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۵، ۱۵ و ۱۰ میلیون تومان است. در بخش گروهی نیز برای تیم اول تا سوم همین مقدار جایزه در نظر گرفته شده است.

تعداد بازیکنان بازی کوییز آو کینگز

بر اساس رتبه بندی درون بازی، کوییز آو کینگز بیش از ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار بازیکن دارد. همچنین بیشتر از ۵۰۰ هزار نصب فعال در کافه بازار و ۱ میلیون نصب در گوگل پلی دارد. در نتیجه برای شروع بازی جدید نیاز به صبر کردن نیست و در سریع‌ترین زمان ممکن حریفی مناسب و هم سطح برای شما یافت می‌شود.

بازی کوییز آف کینگز
در بخش رکورد با خرج کردن سکه به سوال بعدی بروید
بازی Quiz Of Kings
با ۳۰ سکه می‌توانید زمان بیشتری برای پاسخ به سوال به دست آورید

دانلود بازی کوییز آو کینگز

برای دانلود بازی Quiz Of Kings روی گوشی‌های موبایل راه‌های مختلفی وجود دارد. کاربران اندروید می‌توانند از طریق گوگل پلی، کافه بازار و سایت کوییز آو کینگز بازی را دانلود کنند. توجه داشته باشید که برای تجربه این بازی نسخه اندروید گوشی شما باید ۴.۱ و بالاتر باشد. کاربران iOS نیز می‌توانند بازی کوییز آو کینگز را از سیب‌اپ، اناردونی، آی اپس و اپ استور دانلود کنند.

همان طور که پیش از این هم اشاره شد، وجود امکان دانلود رایگان بازی کوییز آو کینگز یکی از نقاط قوت این عنوان به شمار می‌رود؛ بازی‌ای که می‌تواند به صورت کاملا رایگان و بدون نیاز به پرداخت حتی یک ریال، سرگرمی میلیون‌ها ایرانی را برآورده کند.

نسخه PC بازی کوییز آو کینگز

در حال حاضر بازی Quiz Of Kings برای PC عرضه نشده و به نظر نمی‌رسد که در آینده نیز شاهد چنین اتفاقی باشیم. تنها راه تجربه بازی روی رایانه‌های شخصی استفاده از شبیه‌ساز اندروید است.

جوایز بازی کوییز آو کینگز

بازی کوییز آو کینگز تا به حال موفق به دریافت چند جایزه مختلف شده که بد نیست به مرور آنها بپردازیم.

 • دومین بازی برتر کافه بازار در سال ۹۴
 • بهترین بازی سال ۹۵ در جشنواره وب و موبایل ایران از دید داوران و از دید مردمی

 • بهترین بازی سال ۹۵ از نگاه مخاطبان در پنجمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران (Tehran Game Festival)
 • بهترین بازی سال ۹۶ در جشنواره وب و موبایل ایران از دید داوران و از دید مردمی

 • برترین بازی سال ۹۷ از نگاه مخاطبان در جشنواره‌ی بازی‌های ویدئویی ایران
  (Iran Game Festival)

نظر شما در مورد بازی Quiz Of Kings چیست؟ چه مقدار در روز این بازی را تجربه می‌کنید؟نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

21 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments