بزرگ‌ترین مسابقه کوییز آو کینگز با جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی آغاز شد!

کوییزکاپ ۹۹، ورزش الکترونیکی بومی با چاشنی دانستنی‌ها

مسابقه کوییز آو کینگز کوییز کاپ 99

مدت زیادی می‌شود که بازی کوییز آو کینگز به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی ایرانی تبدیل شده است که به صورت رایگان هم می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید؛ اما شاید جالب باشد که بدانید دور جدید مسابقات این عنوان با جوایزی ارزنده آغاز شده است.

این روزها صحبت از بازی Quiz of Kings زیاد است. اگر به خاطر داشته باشید، هفته‌ی پیش بود که تعداد زیادی از کاربران این بازی آنلاین رایگان به دلیل استفاده از ربات‌های تلگرامی، برای همیشه از تجربه‌ی این بازی منع شدند. در ادامه، بابت این برخورد حرفه‌ای تیم کوییز آو کینگز بسیاری از کاربران، از این اقدام تیم سازنده ابراز رضایت کردند.

ششمین فصل کوییز آو کینگز، مصادف شده با یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای سالیانه‌ی این محصول محبوب. «کوییزکاپ ۹۹»، چهارمین دوره از مسابقات ورزش‌های الکترونیکی کوییز آو کینگز است که امسال به‌صورت کاملا مستقل و با حمایت هوآوی و کافه بازار (برنامه بازار) برگزار خواهد شد. در ادامه با جزئیات این فصل و نحوه‌ی برگزاری کوییزکاپ ۹۹، بیش‌تر آشنا خواهیم شد.

  • چهارمین ایستگاه

کوییزکاپ ۹۹، چهارمین دوره‌ی مسابقات سالیانه‌ی کوییز و اولین ورزش الکترونیکی بومی است. هدف تمامی دوره‌‌های این رویداد، شناسایی «کوییزباز برتر سال» و نفر اول اطلاعات عمومی کشور بوده و تمامی تلاش‌های آن در همین راستا است. از سال گذشته و با اضافه شدن بخش تیمی، تیم برتر سال نیز انتخاب می‌شود تا کوییزکاپ بزرگ‌ترین رقابت اطلاعات عمومی کشور لقب بگیرد.

کافه بازار بعد از مشارکت در برگزاری رویداد کژوال کمپ (رویداد بازی‌سازی)، با هدف حمایت از بازی‌کننده‌های بازی‌های موبایلی از از رویداد کوییزکاپ حمایت کرد. هم‌چنین اکوسیستم هوآوی به‌عنوان یکی از پرچم‌داران عرضه‌ی تلفن‌های هوشمند در سراسر جهان، همراه ما در کوییزکاپ ۹۹ خواهد بود.

امسال از روز شنبه، ۵ مهر ماه مرحله‌ی اول انتخابی انفرادی آغاز خواهد شد. یک هفته بعد و در تاریخ ۱۲ مهر، دومین چالش انفرادی را شاهد خواهیم بود. روز پنج‌شنبه ۱۷ مهر انتخاب گروهی کلید می‌خورد و در تاریخ ۲۴ مهر، دومین مرحله درون بازی اتفاق می‌افتد. هم‌چنین در روزهای ۷ و ۸ مهر ماه، فینال مسابقات را شاهد خواهیم بود.

  • فینال چهارم در دوران کرونا

فینال حضوری در تاریخ ۷ و ۸ آبان ماه برگزار می‌شود. به واسطه‌ی شرایط خاص کشور و اپیدمی کرونا، فینال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با تعدادی محدود برگزار خواهد شد. هم‌چنین امسال با پخش زنده‌ی رویداد، هیجان مسابقات به‌مانند دوره‌های پیشین حفظ می‌شود. کانال‌های پخش زنده‌ی فینال کوییزکاپ ۹۹ و دیگر موارد مرتبط با آن از طریق بلاگ رسمی کوییز آو کینگز در دسترس قرار می‌گیرد.

  • بزرگ‌ترین جایزه‌ی ورزش‌های الکترونیکی ایران

خبر خوب برای علاقه‌مندان به این بازی، این است که جوایز این دوره از رقابت‌ها دو برابر شده و اگر در زمینه‌ی اطلاعات عمومی تخصص دارید، می‌توانید به این رقابت جذاب ملحق شوید. جوایز این مسابقه‌ی بازی Quiz of Kings به شرح زیر است:

  • ۲۵ میلیون تومان سهم نفر اول و همین مبلغ سهم تیم اول امسال خواهد بود. نفر و تیم دوم هر کدام ۱۵ میلیون تومان و نفر و تیم سوم هر یک ۱۰ میلیون تومان دریافت خواهند کرد.

البته می‌توانید در مسابقات جانبی کوییز آو کینگز هم شرکت کنید. برای دسترسی به اطلاعات بیشتر از مسابقات جانبی بازی Quiz of Kings می‌توانید از این لینک اقدامات لازم را انجام دهید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا