حساب تعدادی از کاربران کوییز آو کینگز مسدود شد

۵۳۵ نفر شاکی

Quiz Of Kings

به‌نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان بازی کوییز آو کینگز، اکانت تعدادی از بازیکن‌های این عنوان را به دلیل تقلب کردن مسدود کرده‌اند.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی اداره‌ی ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۹ تعدادی از حساب‌های کاربران بازی محبوب کوییز آو کینگز مسدود شد. همچنین، رکوردهای این کاربران هم از لیست رده‌بندی حذف شده‌اند.

اخیرا توسعه‌دهندگان بازی کوییز آو کینگز متوجه شده‌اند که تعدادی از کاربران این عنوان موبایلی از بات‌های تلگرامی برای تقلب کردن استفاده می‌کنند. در ادامه‌ی این اتفاق، ۵۳۵ کاربر که تعداد زیادی از آن‌ها به کوییز آو کینگز و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای شکایت کرده‌اند، از لیست رده‌بندی بازی حذف شده‌اند. امیرحسین ناطقی، مدیر مجموعه‌ی کوییز آو کینگز می‌گوید:

مدت زمان مسدود بودن این حساب‌ها به‌صورت دائم خواهد بود و فعلا تصمیمی برای تجدید نظر به هر نحو در آن ندارد. هم‌چنین به‌زودی جریمه‌ای برای گروه‌های دارای عضو یا اعضای متقلب نیز در نظر گرفته خواهد شد. این مسئله از طریق پیام درون بازی به اطلاع کوییزبازان می‌رسد.

او در ادامه می‌گوید هیچ بخششی برای متقلبین و برگشت حساب‌هایشان ندارد؛ چون آن‌ها با آگاهی کامل این کار را انجام داده‌اند. ناطقی می‌گوید عدالت و برابری برای توسعه‌دهندگان این بازی اهمیت زیادی دارد.

این مسئله کاملا با آگاهی بوده و این کاربران برای استفاده از آن سرویس ماهانه ۱۰۰ هزار تومان هم به حساب سازنده بات واریز می‌کردند. از این جهت تصمیم گرفته شده در رابطه با این گروه از کاربران قطعی است و پشتیبانی کوییز آو کینگز هیچ بخششی در این مرحله برای کاربران در نظر نخواهد گرفت. متاسفانه فعلا راهی برای بازگشت اکانت هیچ‌کدام از این افراد به بازی وجود ندارد. قطعا برخورد ما با افرادی که به هر نحو تلاش برای ایجاد تقلب و فضای غیرسالم در بازی داشته باشند، قانونی و قاطع است و صرفا منحصر به این مورد و روبات‌های تلگرامی نیز نمی‌شود.

بازی محبوب و پرطرفدار کوییز آو کینگز در حال حاضر برای پلتفرم موبایل و سیستم عامل‌های iOS و اندروید در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا