رویداد QuakeCon 2020 به‌صورت آنلاین برگزار خواهد شد

برای اولین بار از دهه‌ی ۹۰ میلادی

رویداد QuakeCon 2020

شرکت بتزدا به تازگی اعلام کرده که رویداد QuakeCon 2020 که خبر لغو آن در ماه مارس گذشته منتشر شد، به‌صورت آنلاین برگزار خواهد شد. با سرگرمی همراه باشید.

رویداد سالانه‌ی QuakeCon که به‌طور مرتب از دهه‌ی ۹۰ میلادی در حال برگزاری است، امسال همانند بسیاری از رویدادها و نمایشگاه‌های بزرگ دیگر، قربانی همه‌گیری جهانی ویروس کووید-۱۹ شد و بتزدا به‌عنوان برگزارکننده‌، خبر لغو آن را اعلام کرد. حال این شرکت با معرفی رویداد QuakeCon 2020 در قالب “QuakeCon at Home” خبر از برگزاری آنلاین آن داده است.

این مراسم زنده که در آن جدیدترین اخبار و رونمایی‌ها از عناوین جدید بتزدا صورت خواهد گرفت، از ۱۷ تا۱۹ مرداد جریان خواهد داشت. بینندگان در جریان آن شاهد استریم‌ها زنده، تورنمنت‌های آنلاین، جمع‌آوری پول برای خیریه و «چند راز جذاب» خواهند بود. پیش‌تر قرار بود این رویداد به‌صورت حضوری در همین تاریخ در شهر تگزاس برگزار شود. QuakeCon یکی از مراسم‌های محبوب دنیای گیم است که هر سال «بزرگ‌ترین LAN پارتی دنیا» را میزبانی می‌کند؛ متاسفانه امسال خبری از این پارنی نخواهد بود. انتظار می‌رود بتزدا خبرهای بزرگی از بازی‌های جدید خود در رویداد امسال منتشر کند.

بازی‌های جدیدی که این شرکت برای عرضه در برنامه دارد شامل Ghostwire: Tokyo و Deathloop می‌شوند. دو پروژه‌ی بزرگ The Elder Scrolls VI و Starfield هم در دست ساخت هستند ولی بعید است تا حداقل یک سال آینده چیز جدیدی از آنها ببینیم.

لازم به ذکر است که پیش از این هم، مسئولان برگزار Tokyo Game Show از آنلاین شدن این رویداد بزرگ در سال جاری خبر داده بودند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا