ستاره‌ی The Punisher از احتمال ساخت فصل سوم می‌گوید

جان برنتال همچنان امیدوار است

ستاره‌ی The Punisher

جان برنتال ستاره‌ی The Punisher در بخشی از مصاحبه با Geek House Show به احتمال ساخت فصل سوم علی‌رغم لغو خبر داده است.

مارول تلویژن و نتفلیکس در ابتدای همکاری خود می‌خواستند چهار سریال ابرقهرمانی تولید کنند تا بدین ترتیب، اتحاد آن شخصیت‌ها را در سریالی به نام The Defenders زمینه‌چینی کرده باشند. با این حال، شرایط مقداری غافلگیرکننده پیش رفت؛ فرانک کسل که در میان علاقه‌مندان به کمیک بوک‌ها با نام پانیشر شناخته می‌شود، در جریان فصل دوم Daredevil معرفی شد. عملکرد جان برنثال (Jon Bernthal) در نقش مورد بحث بازخوردهای بسیار خوبی را دریافت کرد. از همین رو، مارول و نتفلیکس تصمیم گرفتند ساخت پنجمین سریال را هم در دستور کار خود قرار دهند. The Punisher در سال ۲۰۱۷ میلادی پخش شد و فصل دومش هم اوایل ۲۰۱۹ در دسترس قرار گرفت.

اگرچه بازخوردهای دریافتی از سوی منتقدان و مخاطبان مثبت بود اما The Punisher با گذشت تنها یک ماه از پخش فصل دوم لغو شد؛ زیرا مارول قصد داشت با کنسل کردن سریال‌های ابرقهرمانی‌اش در شبکه‌ها و سرویس‌های استریم مختلف، شرایط را برای راه‌اندازی دیزنی پلاس و پخش نسل جدید اقتباس‌های سریالی مهیا کند؛ اقتباس‌هایی که از لحاظ داستانی ارتباط مستقیمی با فیلم‌ها دارند. با وجود چنین تغییراتی در سیاست‌گذاری‌ها و همچنین ادغام مارول تلویژن با استودیوی مارول، گروهی از کاربران فضای مجازی همچنان خواهان بازگشت شخصیت‌های محبوبشان از جمله فرانک کسل هستند.

جان برنتال چندی پیش مصاحبه‌ای را با کانال یوتیوب Geek House Show انجام داد. وقتی بحث به سمت فرانک کسل کشیده شد، ستاره‌ی The Punisher به ساخت فصل سوم ابراز امیدوار کرد. برنثال در ادامه‌ی صحبت‌های خود تاکید داشت تصمیمات در اتاقی گرفته می‌شوند که اجازه‌ی ورود به آن را ندارد:

بازخوردهای مثبت مردم به این نسخه از فرانک باعث افتخار و خوشحالی من بوده است. نمی‌توانم میزان اهمیت این شخصیت را با استفاده از کلمات توصیف کنم. او در خون و وجود من است. پس، ماجرا اصلا این نیست که فصل سوم را می‌سازیم یا نه. ماجرا این است که می‌توانیم آن را به گونه‌ای بسازیم که لایق طرفدارانش باشد یا خیر. باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی رخ می‌دهد.

منظورم از جمله‌ی قبلی این است که تصمیمات در اتاقی گرفته می‌شود که اجازه‌ی حضور در آن را ندارم. با این حال، فرانک همیشه گزینه‌ی روی میز است. وقتی برای ساخت قسمت‌های جدید تماس بگیرند نه تنها آماده هستم، بلکه همه‌ی تلاشم را خواهم کرد تا سریال به بهترین شکل ممکن ‌ساخته شود. در غیر این صورت، اصلا به سراغش نخواهیم رفت.ت

The Punisher، درباره‌ی عضو سابق نیروی شناسایی سپاه تفنگداران دریایی است که حالا در میان مردم نیویورک با نام پانیشر (مجازاتگر) شناخته می‌شود. او در جریان اقداماتش برای گرفتن انتقام مرگ خانواده‌اش متوجه می‌شود توطئه‌ی بزرگی در حال رخ دادن است. فرانک اوایل فصل دوم زندگی نسبتا آرامی را به عنوان یک عضو سابق ارتش پشت سر می‌گذارد اما طی اتفاقاتی بار دیگر به سمت مقابله با جرم و جنایت کشیده می‌شود. در چنین شرایطی، باید درباره‌ی پذیرش پانیشر و استفاده از این هویت برای ادامه‌ی مبارزه با جنایتکاران تصمیم بگیرد.

پانیشر در حال حاضر جایگاهی در برنامه‌ریزی‌های سینمایی و سریالی مارول ندارد اما بدون شک شاهد حضورش در میان انتقامجویان خواهیم بود. اینکه اتفاق مورد بحث چه زمانی رخ می‌دهد در حال حاضر مشخص نیست.

3.8 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا