برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ماد جدید پابجی را تست کنید و بازخورد خود را به توسعه‌دهندگان بازی انتقال دهید

تا ۱۹ اسفند فرصت دارید

ماد جدید پابجی را تست کنید و بازخورد خود را به توسعه‌دهندگان بازی انتقال دهید ۰ ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
پابجی

به زودی قرار است ماد رقابتی جدیدی به بازی پابجی اضافه شود و سازندگان این عنوان به‌دنبال بازخورد بازیکنان هستند.

ماد رقابتی عنوان پابجی هنوز به مرحله‌ی نهایی نرسیده و توسعه دهندگان تصمیم دارند قبل از عرضه‌ی این ماد، قوانین و نحوه‌ی اجرای آن را بررسی کنند. به همین منظور، سازندگان این بازی اکشن شوتر از بازیکنان درخواست کرده‌اند تا با تست کردن قوانین جدید رنک در پابجی لَبز، که مدت زیادی از معرفی آن نمی‌گذرد، به پیشرفت و تغییرات مورد نیاز برای این ماد رقابتی کمک کنند.

ماد Ranked Ruleset ترکیبی از یک بازی آسان و تجربیات رقابتی محسوب می‌شود که شامل تغییراتی در نحوه‌ی اضافه شدن لوت‌ها به بازی و کارکرد Blue Zone می‌شود. هم‌اکنون این ماد به صورت اول شخص و سوم شخص قابل دسترسی است. علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۹ اسفند (۹ مارس) این ماد را تست و در پابجی لبز بازخورد خود را اعمال کنند تا در تغییرات سیستم اجرای آن سهیم باشند.

تیم اجرایی عنوان پابجی اعلام کرده، تستی را که بر پایه‌ی مهارت بازیکنان ساخته شده را در پابجی لبز برگزار می‌کند تا با استفاده از نظرات کاربران به بهبود سریع‌تر و با کیفیت‌تری برسند.

ما با آنالیز کردن اطلاعات و بازخورد شما به درک بهتری از دید بازیکنان خواهیم رسید و قبل از انتشار نسخه‌ی اصلی این ماد، از آن‌ها استفاده خواهیم کرد. نظرات شما تاثیر بسیار زیادی در تغییرات ایجاد شده در سیستم رنک خواهد داشت، بنابراین حتما بازخورد خود را درباره‌ی این ماد به اشتراک بگذارید.

بازی بتل‌رویال PUBG هم‌اکنون برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و تلفن‌های هوشمند در دسترس است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments