#مهسا_امینی

مسابقات PUBG Global Series لغو و جایگزین آن، رویداد آنلاین برگزار می‌شود

PUBG Continental Series جایگزین آن شد

مسابقات PUBG Global Series لغو و جایگزین آن، رویداد آنلاین برگزار می‌شود نیکان صبوری ۰ ۳۱ فروردین ۱۳۹۹
لغو مسابقات PUBG Global Series

PUBG Corporation مسابقات PUBG Global Series را رسما لغو کرد و به عنوان جایگزین آن، رویداد جدیدی به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

ویروس کرونا علت اصلی لغو شدن بسیاری از رویداد‌های مهم در ورزش‌های الکترونیک شده است. بسیاری از شرکت‌ها تلاش می‌کنند که این رویداد‌ها تا را حد ممکن لغو یا تاریخ آن‌ها را عوض نکنند و به دنبال همین تصمیم، به دنبال برگزاری رویدادهای آنلاین هستند.

متاسفانه PUBG Global Series: Berlin که به عنوان آخرین ایستگاه مسابقات PUBG شناخته می‌شد، بدون برگزاری مرحله‌ی مقدماتی برخی از منطقه‌ها لغو شد. PUBG Corporation اعلام کرد که به دلیل شیوع و فراگیر شدن ویروس کرونا، برای حفظ سلامتی کارمندان و بازیکنان این تصمیم را گرفته است.

ماجرا به اینجا ختم نمی‌شود؛ PUBG Corporation به صورت رسمی جایگزینی برای رویداد نهایی در نظر دارد. این دوره مسابقات جدید با نام PUBG Continental Series: Charity Showdown معرفی شده که هدف تشکیل آن کمک‌های بشر دوستانه‌ی این شرکت بازیسازی به سازمان‌های خیریه است.

PUBG Continental Series: Charity Showdown قرار است در چهار بخش آمریکا، اروپا، APAC و آسیا برگزار شود. جایزه‌ی نقدی هر کدام از این بخش‌ها ۱۰۰ هزار دلار بوده و تیم‌های راه یافته به PUBG Global Series به صورت خودکار وارد مرحله‌ی نهایی مسابقات می‌شوند.

در کنار این موضوع شرکت PUBG Corporation بابت لغو شدن مسابقات قبلی، مبلغ ۲۰ هزار دلار را به تیم‌های راه یافته اعطا کرد. در کنار مبلغ ۱۰۰ هزار دلاری به عنوان جایزه، ۱۰۰ هزار دلار دیگر هم برای امور خیریه در نظر گرفته شده است. به این صورت که تیم برنده، به انتخاب خود این مبلغ را به یکی از سازمان‌های خیریه اهدا خواهد کرد.

تاریخ دقیقی برای مسابقات مقدماتی هر بخش مشخص نیست اما می‌دانیم که مسابقات مقدماتی از ماه می (اردیبهشت – خرداد) شروع می‌شود و بخش نهایی آن هم در ماه‌های ژوئن و آگوست (تیر و مرداد) ادامه خواهد داشت. طبق گفته‌ی PUBG Corporation، اطلاعات بیشتر به زودی منتشر می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا