تماشا کنید: برگر کینگ از جعبه‌ی پلی‌استیشن 5 رونمایی کرد

با خرید از برگر کینگ، یک دستگاه پلی‌استیشن 5 برنده شوید!

به لطف کمپین تبلیغاتی‌ای که مشترکا توسط برگر کینگ و سونی راه‌اندازی شده، جعبه‌ی پلی‌استیشن 5 برای نخستین بار به نمایش گذاشته شده است.

اواخر مرداد بود که مایکروسافت از همکاری خود با Monster Beverage Corporation برای راه‌اندازی یک کمپین تبلیغاتی خبر داد. به واسطه‌ی این کمپین، افرادی که مدل خاصی از نوشیدنی‌های مانستر انرژی را تا پایان سال جاری میلادی خریداری کنند، می‌توانند در قرعه‌کشی ۲۰۰ دستگاه ایکس‌باکس سری ایکس شرکت کنند. حال و با گذشت حدودا دو ماه از آن زمان، سامورایی‌ها دست به اقدام مشابهی با رقیب خود زده‌اند.

سونی و برگر کینگ به تازگی یک کمپین تبلیغاتی راه‌اندازی کرده‌اند. با انجام خریدی به مبلغ پنج دلار یا بیشتر در یکی از شعبه‌های این فست فود زنجیره‌ای یک توکن دریافت می‌کنید. با ثبت این توکن در وب سایت رسمی برگر کینگ به آدرس BK.Com، نرم افزار رسمی برگر کینگ برای تلفن‌های همراه هوشمند یا دفتر مرکزی در پنسیلوانیا در قرعه‌کشی پلی‌استیشن 5، اشتراک سه ماهه‌ی پلی‌استیشن پلاس و بازی‌های Demon’s Souls و Sackboy: A Big Adventure شرکت خواهید کرد. این کمپین از دیروز آغاز شده و تا یک آبان (مصادف با ۲۲ اکتبر) ادامه دارد.

یک نکته‌ی بسیار مهم وجود دارد که باید به آن توجه داشت. هر فرد در طول روز تنها یک بار می‌تواند توکن ثبت کند. به بیان دیگر، شما حداکثر قادر به ثبت هفت توکن هستید. در ضمن، برگر کینگ و سونی برای رونمایی از کمپین مشترکشان یک ویدیوی تبلیغاتی بسیار کوتاه منتشر کرده‌اند که در جریان آن شاهد مشتری‌هایی هستیم که در داخل بسته‌ی بیرون‌بر خود با جعبه‌ی پلی‌استیشن 5 مواجه می‌شوند. اگرچه طراحی جعبه نسبت به نسل قبل به مقدار قابل‌توجهی تغییر کرده اما همچنان ترکیب رنگ سفید، مشکی و آبی در آن دیده می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا