احتمال عرضه باندل پلی استیشن 5 به همراه اشتراک پلی استیشن پلاس پریمیوم

خیالتان تا دو سال راحت باشد!

باندل پلی استیشن 5 پلاس پریمیوم

شواهد امر گویای این موضوع است که به‌زودی باندل جدید پلی استیشن 5 به همراه اشتراک دو ساله پلی استیشن پلاس پریمیوم روانه بازار می‌شود.

یک سال پیش بود که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی از سرویس اشتراکی جدید خود تحت عنوان پلی استیشن پلاس در سه سطح اسنشال، اکسترا و پریمیوم پرده برداشت. به لطف سطوح بالاتر این سرویس، مشترکان می‌توانند بالغ صدها بازی جدید و قدیمی را به طور رایگان تجربه کنند.

در همین راستا، گزارش‌ها نشان می‌دهد که سونی قصد دارد تا باندل جدید پلی استیشن 5 را به همراه اشتراک پلی استیشن پلاس پریمیوم عرضه کند. ماجرا از این قرار است که به تازگی یکی از اینسایدرهای معروف به نام Zuby_Tech در صفحه شخصی خود در توییتر تصویری از باندل جدید PS5 منتشر کرده که بر اساس آن، گویا این کنسول به همراه اشتراک دو ساله پلی استیشن پلاس پریمیوم عرضه خواهد شد.

در حال حاضر جزئیاتی از قیمت و همچنین تاریخ عرضه این باندل در دسترس نیست، لیکن انتظار می‌رود که سونی با عرضه این باندل، اشتراک دو ساله پلی استیشن پلاس پریمیوم را با قیمت ویژه و مناسب در اختیار خریدارها قرار می‌دهد. البته، دقت داشته باشید که این گزارش هنوز توسط منابع رسمی تایید نشده و همچنان در حد یک شایعه به حساب می‌آید. با این وجود، بهتر است بدانید که کاربر مزبور پیش‌تر نیز عرضه چند باندل از PS5 را به درستی لو داده بود.

به طور کلی، سرویس اشتراکی پلی استیشن پلاس چندان مورد توجه کاربرها قرار نگرفته است. اگر خاطرتان باشد، چند وقت پیش بود که جیم رایان، رئیس کل بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی در پیامی اعلام کرده بود که تنها ۳۰ درصد از کاربران پلی استیشن پلاس در سطوح گران‌ قیمت یعنی اکسترا و پریمیوم عضو هستند.

بر اساس آخرین گزارش مالی سونی، تعداد مشترکان پلی استیشن پلاس پریمیوم برابر با هشت میلیون نفر بوده و نزدیک به ۶.۱ میلیون نفر عضو سطح اکسترا این سرویس هستند. این در حالی است که تعداد مشترکان سطح اسنشال سرویس پلی استیشن پلاس حدود ۳۳.۳ میلیون نفر است.

دلایل زیادی را می‌توان برای عدم استقبال بازیکن‌ها از سطوح گران قیمت پلی استیشن پلاس بیان کرد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، عدم عرضه بازی‌های انحصاری و فرست پارتی سونی از روز اول در این سرویس است. با این حال، به نظر می‌رسد که سونی با عرضه باندل جدید پلی استیشن 5، قصد دارد تا جامعه سرویس اشتراکی خود را روز به روز گسترش دهد.

4 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا