دو رنگ جدید دوال‌سنس معرفی شدند؛ تصاویر را اینجا مشاهده کنید

رنگ‌های جدید قیمت‌های متفاوتی دارند

دو رنگ جدید دوال‌سنس معرفی شدند؛ تصاویر را اینجا مشاهده کنید سورنا رضایی ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ کنسول‌های بازی
دو رنگ جدید دوال‌سنس

شرکت ژاپنی سونی با انتشار یک پست در وب سایت رسمی PlayStation، از دو رنگ جدید دوال‌سنس پرده برداشته است.

حدودا یک هفته پیش بود که وب سایت اسپانیایی Area Jugones به واسطه یک گزارش اختصاصی مدعی شد سونی خود را برای رونمایی از دو رنگ جدید دوال‌سنس آماده می‌کند. به گفته نویسنده، سامورایی‌ها می‌خواهند نسل جدید کنترلرهای خود را با رنگ‌بندی‌های مشکی-قرمز و مشکی-خاکستری عرضه کنند. Area Jugones، وب سایت چندان شناخته شده‌ای در حوزه ویدیو گیم نیست اما چندی پیش بازی‌های ماه مه پلی‌استیشن پلاس را لو داده بود. همین موضوع باعث شد برخی از کاربران فضای مجازی گزارش را جدی گرفته و خود را برای برای معرفی رنگ‌بندی‌های جدید آماده کنند.

سونی با انتشار یک پست در وب سایت رسمی PlayStation از دو رنگ جدید دوال‌سنس رونمایی کرده است. با توجه به پست، اولین رنگ‌بندی «سیاه نیمه‌شب» (Midnight Black) و دومین رنگ‌بندی هم «قرمز کیهانی» (Cosmic Red) نامگذاری شده است. ریشه انتخاب چنین عناوینی را باید در رنگ‌های به کار رفته در کنترلر‌ها جستجو کرد. برای طراحی مدل اول از رنگ‌های خاکستری و مشکی استفاده شده تا وقتی کاربر به آن نگاه می‌کند، به یاد تاریکی آسمان در نیمه‌شب بیافتد. برای طراحی مدل دوم هم از رنگ‌های قرمز و مشکی استفاده شده که ایده‌اش از تصاویر کیهانی گرفته شده است. در ادامه می‌توانید صحبت‌های لئو کاردوسو (Leo Cardoso) یکی از اعضای تیم طراحی سونی را مطالعه کنید:

هدف همیشگی ما، یافتن طراحی‌هایی است که طرفدارانمان را غافل‌گیر کرده و به واسطه زیبایی خود آن‌ها اغوا می‌کند. رنگ‌بندی‌های جدید نتیجه یک فرآیند بزرگ هستند. می‌خواستیم رنگ‌بندی‌های جدید مکمل یکدیگر و مکملی برای دوال‌سنس اصلی و کنسول پلی‌استیشن 5 باشند. به همین دلیل، رنگ‌بندی‌های جدید را با محوریت کهکشان طراحی کرده‌ایم تا حکم یک قدم رو به جلو را برای طراحی پلی‌استیشن 5 و لوازم جانبی‌اش داشته باشد.

ساتوشی آویاگی (Satoshi Aoyagi) یکی دیگر از اعضای تیم طراحی سونی است. او درباره دو رنگ جدید دوال‌سنس گفت:

هر دو رنگ‌بندی سیاه نیمه‌شب و قرمز کیهانی شامل یک آبی نامحسوس می‌شوند. رنگ آبی مزبور در رنگ‌بندی اصلی دوال‌سنس هم وجود دارد. در نتیجه، هر سه رنگ‌بندی دوال‌سنس مکمل یکدیگر هستند. جزئیات و رنگ دکمه‌ها در رنگ‌بندی‌های جدید تغییر یافته تا همخوانی بیشتری وجود داشته باشد.

اگرچه چندین ماه از آغاز نسل نهم کنسول‌ها می‌گذرد، کمبود موجودی پلی‌استیشن 5 همچنان ادامه داشته و مشخص نیست چه زمانی به اتمام می‌رسد. هیروکی توتوکی (Hiroki Totoki) رئیس بخش مالی شرکت سونی در مصاحبه اخیر خود به احتمال ادامه یافتن کمبود‌ها در سال آینده میلادی اشاره کرد. او گفت در صورتی که میزان تولید افزایش یابد، قادر نخواهند بود طی مدت زمان کوتاهی تمام نیاز بازار را پوشش دهند. در حالی که توتوکی جملات امیدوارکننده‌ای به زبان نیاورده، جیم رایان (Jim Ryan)  مدیر بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی حرف‌های دیگری زده است. او ابراز امیدواری کرد شرایط طی ماه‌های آتی بهبود یابد.

در انتها، لازم به ذکر است رنگ سیاه نیمه‌شب و قرمز کیهانی به ترتیب ۶۹.۹۹ و ۷۴.۹۹ دلار قیمت‌گذاری شده و در تاریخ ۲۱ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ ژوئن) عرضه خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا