رنگ‌بندی‌های مختلف دوال‌سنس به‌زودی منتشر خواهد شد

کنترلر‌های جدید PS5 لو رفتند

رنگ‌بندی‌های مختلف دوال‌سنس به‌زودی منتشر خواهد شد نریمان هروی ۰ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
کنترلر دوال‌سنس

طبق شایعات، به نظر می‌رسد که به زودی بازیکنان انتخاب بیشتری در انتخاب کنترلر دوال‌سنس خود خواهند داشت و با تنوع رنگ بیشتری رو به رو می‌شوند.

همان‌گونه که می‌دانید، کنترلر‌های PS5 در حال حاضر هیچ تنوع رنگی ندارند و فقط یک مدل کنترلر‌‌ سیاه و سفید در اختیار خریداران قرار داده شده است. از زمانی که کنترلر‌ دوال‌سنس معرفی شد، بسیارز از بازیکنان درخواست رنگ‌های بیشتری مثل مدل کاملا مشکی، قرمز یا آبی را داشتند. به هر حال مدت نسبتا زیادیست که بسیاری از افراد، رنگ‌بندی بیشتری را مطالبه می‌کنند و حالا نیز شایعه‌ای در جریان است که سونی می‌خواهد حداقل دو رنگ جدید به مدل‌های دوال‌سنس اضافه کند.

این شایعه توسط Area Jugones گزارش شده است. جالب است بدانید که این وب‌سایت پیش از این، بازی‌های ماه مه PlayStation Plus را لو داده بود. آن‌ها اعلام کرده‌اند که منابعی در کمپانی سونی دارند و همان منابع، لو داده‌اند که سونی قرار است دو مدل دوال‌سنس با رنگ‌های متفاوتی را عرضه کند. یکی از آن‌ها با رنگ مشکی و قرمز است و دیگری نیز با رنگ مشکی و خاکستری عرضه می‌شود.

متاسفانه جزئیات بیشتری در مورد کنترلر‌های جدید لو نرفته و نمی‌دانیم که قرار است رنگ‌بندی‌های بیشتری علاوه بر دو مورد ذکر شده، در مدل‌های دوال‌سنس اعمال شود یا خیر. همچنین به احتمال زیاد این دو کنترلر به زودی معرفی خواهند شد و صدالبته، قیمت آن‌ها با قیمت کنترلر اصلی دوال‌سنس یکی خواهد بود.

در حال حاضر مایکروسافت حسابی برای کلکسیونر‌ها و دوستداران رنگ‌های دیگر، سنگ تمام گذاشته و تنوع زیادی را برای کنترلر‌های Xbox Series X/S اعمال کرده و فعلا از نظر تنوع کنترلر، سونی و پلی‌استیشن را پشت سر گذاشته است.

هنوز سونی در مورد این شایعه، هیچ واکنشی نشان نداده و فعلا فقط باید منتظر انتشار اطلاعات جدیدی از رنگ‌بندی‌های بیشتر کنترلر دوال سنس باشیم.

نظر شما در مورد این رنگ‌بندی‌ها چیست؟ شما دوست دارید چه رنگ یا طرحی روی دسته‌های PS5 یا همان دوال‌سنس پیاده شوند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا