آیا نسخه‌ی مشکی PS5 در راه است؟

درز تصویری از دوال‌سنس مشکی رنگ

نسخه‌ی مشکی PS5

سونی تاکنون حرفی از طرح‌های مختلف کنسول جدیدش نزده اما درز یک تصویر از دوال‌سنس احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی مشکی PS5 را بالا می‌برد.

طراحی متفاوت و آینده‌نگرانه‌ی پلی‌استیشن 5 یکی از شاخص‌ترین ویژگی‌های آن تاکنون بوده که علاقمندان بسیار زیادی از زمان رونمایی پیدا کرده است. با وجود شکل و شمایل جذاب کنسول و کنترلر دوال‌سنس، رنگ‌بندی سفید-مشکی آن باعث ایجاد دودستگی میان طرفداران شده چرا که بسیاری از آنها به طراحی تمام مشکی پلی‌استیشن 4 عادت کرده‌اند. سونی در کنسول‌های خانگی پیشین خود به‌جز پلی‌استیشن اصلی، رنگ سفید را همواره در قالب باندل‌های خاص عرضه کرده و رنگ‌بندی اصلی آنها همگی تماما مشکی بوده‌اند. با وجود آنکه تاکنون مشخص شده که طرح پبش‌فرض پلی‌استیشن 5 دورنگ است، به تازگی تصاویری در سطح اینترنت از کنترلر دوال‌سنس منتشر شده که احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی مشکی PS5 را بالا می‌برد.

در این تصاویر که اصالت آنها قابل تایید نیست، شاهد دوال‌سنس مشکی رنگ هستیم که مشخص نیست صرفا یک طرح متفاوت از این کنترلر است یا در قالب باندل خواهد بود. مدل موجود در این عکس‌ها به نظر متعلق به یک نمونه‌ی آزمایشی است. یک نکته‌ی چشمگیر در این طرح، رنگ‌های کاملا سفید دکمه‌های چهارگانه و D-pad است که ظاهر عجیبی به کنترلر داده و واکنش‌های متناقضی در پی داشته است.

سونی از ابتدا نسبت به معرفی طرح‌ها و رنگ‌های مختلف PS5 و دوال‌سنس محتاط بوده و هیچ حرفی از آنها به میان نیاورده است. مدتی پیش در جریان اولین ویدیوی کار کردن با این دسته توسط جف کیلی، مدیر بخش بازاریابی پلی‌استیشن اذعان کرد که سونی هنوز برنامه‌ای برای رونمایی از طرح‌های دیگر کنسول جدید خود ندارد و در زمان نامعلومی پس از عرضه درباره‌ی آنها صحبت خواهد کرد.

نظر شما در این باره چیست؟ شما نسخه‌ی مشکی PS5 را می‌پسندید یا از طرح فعلی راضی هستید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا