بازی‌های رایگان ماه جولای پلی استیشن پلاس مشخص شدند

یک ماه استثنائی

بازی های رایگان ماه جولای پلی استیشن

شرکت سونی ساعاتی قبل فهرست اسامی بازی های رایگان ماه جولای ۲۰۲۳ سرویس پلی استیشن پلاس اسنشال را منتشر کرد.

کمتر از دو روز به پایان ماه ژوئن باقی مانده و مشابه ماه‌های گذشته، ژاپنی‌ها این بار نیز لیست بازی‌های رایگان ماه آینده سرویس پلی استیشن پلاس را به اشتراک گذاشتند. بر این اساس، اولین اثر رایگان ماه جولای، Call of Duty Black Ops Cold War نام دارد که برای نخستین بار در سال ۲۰۲۰ میلادی روانه بازار شد.

دیگر بازی رایگان ماه جولای پلی استیشن پلاس، نسخه ریمستر بازی Alan Wake خواهد بود که با توجه به انتشار نسخه دوم این سری در پاییز پیش‌رو، بدون شک گزینه خوبی برای بازیکن‌های پلی استیشن است. علاوه بر این‌ها، مشترکین هر سه سطح سرویس پلی استیشن پلاس می‌‎توانند از تجربه رایگان بازی Endling: Extinction is Forever نیز لذت ببرند.

در ادامه می‌‌توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه جولای ۲۰۲۳ پلی استیشن پلاس اسنشال را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که هر سه بازی از روز سه‌شنبه، ۴ جولای (۱۳ تیر ماه)‌ به طور رایگان در اختیار مشترکان تمامی سطوح سرویس پلی استیشن پلاس قرار می‌گیرد.

بازی های رایگان ماه جولای پلی استیشن پلاس

  • Call of Duty: Black Ops Cold War
  • Alan Wake Remastered
  • Endling: Extinction is Forever

لازم به یادآوری است که هنوز چند روزی به پایان فرصت دریافت بازی‌های رایگان ماه ژوئن این سرویس باقی مانده و بر این اساس، کاربران هر سه سطح اسنشال، اکسترا و پریمیوم همین حالا می‌توانند سه بازی NBA 2K23 و Jurassic World Evolution 2 و Trek to Yomi را به طور رایگان به حساب کاربری خود اضافه کنند. گفتنی است این پیشنهاد تنها تا روز ۳ جولای (۱۲ تیر ماه) ادامه دارد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با عناوین رایگان ماه جولای پلی استیشن پلاس اسنشال چیست؟ به نظر شما، در طول این ماه چه بازی‌هایی به سطوح اکسترا و پریمیوم اضافه می‌شوند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا