#مهسا_امینی

بازی‌های رایگان دسامبر پلی‌استیشن پلاس معرفی شدند

این بار سه بازی در نظر گرفته شده است

بازی‌های رایگان دسامبر پلی‌استیشن پلاس

شرکت سونی با انتشار یک بیانیه در وب سایت رسمی PlayStation، از بازی‌های رایگان ماه دسامبر پلی‌استیشن پلاس رونمایی کرده است.

در شرایطی که چهار روز با شروع ماه میلادی جدید فاصله داریم، سونی به صورت رسمی از بازی‌های رایگان دسامبر پلی‌استیشن پلاس رونمایی کرده است. طبق لیستی که سامورایی‌ها روی وب سایت PlayStation قرار داده‌اند، مجموعا سه بازی برای مشترکان در نظر گرفته شده است. اولین بازی، Worms Rumble نام دارد. Worms با سیستم مبارزه‌ی نوبتی‌اش شناخته می‌شود اما تیم17 تصمیم گرفت برای توسعه و عرضه‌ی جدیدترین نسخه‌ی این مجموعه به سراغ بتل رویال برود. از همین رو، Rumble شامل رقابت ۳۲ کاربر در یک محیط می‌شود. دارندگان این بازی قادر هستند به صورت تک‌نفره یا چندنفره در رقابت‌های بتل رویال شرکت کرده و به جمع‌آوری آیتم‌های ارزشمند از جمله تجربه بپردازد.

کاربران Worms Rumble می‌توانند به لطف تجربه‌های کسب‌شده و همچنین واحد پولی داخل بازی، سلاح‌ها، پوسته‌ها، ابزارها و حرکات نمایشی متفاوتی را خریداری کرده و از آن‌ها برای شخصی‌سازی کاراکترشان بهره ببرند. در ضمن، بتل رویال تنها حالتی نیست که داخل بازی قرار داشته و کاربران می‌توانند در حالت Deathmatch هم مهارت‌های یکدیگر را به چالش بکشند. Just Cause 4، دومین عنوانی است که از سوی سونی در نظر گرفته شد. این بازی دنباله‌ای برای Just Cause 3 به شمار رفته و تلاش‌های ریکو رودریگز را برای نابود کردن بلک هند به تصویر می‌کشد. این گروه نظامی و خصوصی با دیکتاتورهایی همکاری داشته است که پروتاگونیست طی نسخه‌های اخیر با آن‌‎ها مواجه شد.

داستان، طراحی مراحل و صداگذاری شخصیت‌های Just Cause 4 نقص‌های بسیاری داشتند و همین موضوع هم باعث شد نقاط قوتش چندان به چشم نیامده و این بازی نقدهای متوسطی را دریافت کند. در ضمن، بسیاری از کاربران گله داشتند جلوه‌های گرافیکی چهارمین جاست کاز نسبت به نسخه‌ی سومن افت قابل‌توجهی داشته است. سومین و آخرین محصولی که سونی برای مشترکان پلی‌استیشن پلاس انتخاب کرده، Rocket Arena است. این بازی در سبک تیراندازی ساخته شده و رقابت‌هایش روی تقابل دو گروه سه نفره در یک محیط تمرکز دارد. کاربر می‌تواند بسته به سلقیه‌ی خود یکی از چندین قهرمان موجود در بازی را انتخاب کند. مطابق انتظار، هر یک از قهرمان‌ها دارای ویژگی‌های متفاوتی هستند.

سونی در بخش پایانی بیانیه‌ی خود از برگزاری Free Online Multiplayer Weekend در تاریخ‌های ۲۹ و ۳۰ آذر (مصادف با ۱۹ و ۲۰ دسامبر) خبر داده است. به واسطه‌ی این برنامه، لزوم داشتن اشتراک پلی‌استیشن پلاس برداشته شده و تمامی کاربران می‌توانند از ویژگی‌های آنلاین بازی‌ها بهره ببرند. در ضمن، از آن‌جایی که نوامبر هنوز به پایان نرسیده است، برای دریافت بازی‌های رایگان این ماه فرصت دارید. برای مشاهده‌ی لیست می‌توانید به مطلب مربوطه مراجعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا