برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سوگند رئیس ایکس باکس به عرضه بازی‌های Call of Duty برای پلی استیشن

تا هر زمان که بخواهند!

سوگند رئیس ایکس باکس به عرضه بازی‌های Call of Duty برای پلی استیشن ۰ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی های Call of Duty برای پلی استیشن

فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس سوگند خورد که بازی های Call of Duty در آینده برای پلتفرم پلی استیشن نیز عرضه می‌شوند.

دعوای حقوقی کمیسیون تجارت فدرال آمریکا با مایکروسافت بر سر تصاحب اکتیویژن بلیزارد به اوج خود رسیده و در حال حاضر ردموندی‌ها با حضور در دادگاه، از حق و حقوق خود برای تکمیل این معامله دفاع می‌کنند. بر این اساس، فیل اسپنسر با حضور به عرضه بازی‌های کالاف دیوتی برای پلی استیشن تعهد داد.

به بیان دقیق‌تر، ژاکلین اسکات کورلی، قاضی پرونده، در جلسه دادگاه خطاب به فیل اسپنسر اعلام کرد که آیا مایکروسافت بعد از تصاحب اکتیویژن بلیزارد کماکان به انتشار بازی های Call of Duty برای پلی استیشن متعهد می‌ماند؟ اسپنسر نیز در پاسخ به سوال قاضی، سوگند خورد که هیچ برنامه‌ای برای حذف این فرنچایز از پلی استیشن ندارد.

فیل اسپنسر در این زمینه می‌گوید:

دستم را بالا می‌برم. هر کاری انجام می‌دهم تا بازی‌های کالاف دیوتی برای پلی استیشن نیز عرضه شوند. این شهادت من است. من متعهد می‌شوم که ما سری کالاف دیوتی را از پلی استیشن حذف نمی‌کنیم و هیچ برنامه‌ای برای تحقق این امر نیز نداریم.

رئیس کل ایکس باکس در ادامه اعلام کرد تا زمانی که سونی به مایکروسافت اجازده دهد، بازی‌های کالاف دیوتی برای پلی استیشن عرضه می‌شوند. او در این زمینه توضیح می‌دهد:

قاعدتا شرکت سونی باید به ما اجازه دهد که بازی‌های خود را برای پلتفرم آن‌ها منتشر کنیم. فارغ از این مورد، سوگند می‌خورم که همچنان به انتشار بازی‌های آینده سری کالاف دیوتی برای پلی استیشن 5 ادامه می‌دهیم.

با توجه به سوگند فیل اسپنسر، اکنون خیال هوادارهای پلی استیشن کمی بابت خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت راحت شده است. این اولین باری نیست که اسپنسر به انتشار آثار Call of Duty برای پلی استیشن متعهد می‌شود. او پیش‌تر نیز گفته بود تا زمانی که پلی استیشن وجود داشته باشد، این فرنچایز برای آن عرضه خواهد شد.

در این میان، بهتر است بدانید که به تازگی یک ایمیل از آقای جیم رایان، مدیر ارشد بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی، در این دادگاه لو رفته که بر اساس آن، گویا رایان از همان ابتدا نگران عرضه انحصاری بازی کالاف دیوتی برای ایکس باکس نبوده؛ چرا که کاملا اطمینان دارد تمام بازی‌های سری Call of Duty در سال‌های آینده برای پلی استیشن عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments