بخش داستانی Resident Evil: Project Resistance در حالت آفلاین قابل اجرا خواهد بود

تیم خود را برای کشتار زامبی‌ها آماده کنید

بخش داستانی Resident Evil: Project Resistance در حالت آفلاین قابل اجرا خواهد بود Masoudezt ۰ ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
بخش داستانی Resident Evil: Project Resistance

اخیرا اخباری در مورد بخش داستانی Resident Evil: Project Resistance و اضافه شدن شخصیت‌های بیشتر به این بازی منتشر شده و این مسئله افراد بیشتری را به این اثر علاقه‌مند کرده است.

بازی Project Resistance در واقع یک اسپین‌ آف مجموعه Resident Evil بوده که باتوجه به اخبار منتشر شده، به صورت چندنفره 4 در مقابل 1 (4v1) قابل اجرا خواهد بود. در این بازی 4 نفر از بازیکنان در نقش Survivor قرار گرفته و باید از محیطی که در آن قرار دارند جان سالم به در ببرند. هرکدام از شخصیت‌ها قابلیت منحصر به فردی دارند که در طول مسیر به وسیله آن‌ها به تیم خود کمک می‌کنند. در مقابل این تیم 4 نفره، بازیکنی در نقش Mastermind قرار گرفته و با طراحی چالش‌های بازی، قفل کردن درها، قرار دادن زامبی‌ها، حمله کردن به بازیکنان و… سعی در نابودی این تیم 4 نفره را دارد.

اخیرا تهیه کننده این عنوان، ماساچیکا کاواتا، طی مصاحبه‌ای با PlayStation Blog  اعلام کرد که جهت افزایش رضایتمندی هواداران، Project Resistance دارای بخش آفلاین داستانی خواهد بود. او در مورد بازی جدید خود گفت:

نسخه‌ای از بازی که در رویداد TGS 2019 به نمایش درآمد، حالت آنلاین بازی بود؛ اما ما متوجه هستیم که بسیاری از هواداران سری Resident Evil توقع وجود یک بخش داستانی در بازی را دارند.

یکی دیگر از نگرانی‌های هواداران این بازی، یکنواخت شدن و عدم وجود تنوع در آن بوده که خوشبختانه سازندگان از این مسئله غافل نشده اند؛ در Project Resistance شخصیت‌های متنوعی برای انتخاب کردن وجود خواهد داشت. کاواتا در مصاحبه خود در این زمینه گفت:

در رویداد TGS 2019، بینندگان تنها شاهد استفاده از شخصیت Daniel به عنوان Mastermind بودند، در صورتی که شخصیت‌های مختلف دیگری هم برای انتخاب وجود دارند. همین مسئله در مورد کاراکترهای Survivor هم صادق بوده و به‌زودی شخصیت‌های متنوعی با مهارت‌هایی منحصر به فرد به این بخش اضافه خواهند شد.

عنوان Project Resistance هنوز در دست توسعه است، بنابراین شرکت کپکام در آینده اطلاعات بیشتری از این بازی در اختیار هواداران خود قرار خواهد داد.

در حال حاضر، کاربران می‌توانند برای دسترسی به نسخه بتای بسته (نسخه آزمایشی بازی که تنها تعداد محدودی به آن دسترسی خواهند داشت) این بازی ثبت نام کنند. این نسخه از تاریخ 12 تا 15 مهر 1398 (4 تا 7 اکتبر 2019) در پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت؛ همچنین این اثر در مرحله توسعه برای رایانه‌های شخصی قرار دارد.

نظر شما در مورد بخش داستانی Resident Evil: Project Resistance چیست؟ آیا این عنوان می‌تواند آن‌طور که باید، مخاطبان خود را راضی کند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا