برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

بازسازی نسخه اول Prince of Persia از ابتدا انجام می‌گیرد

هر آنچه ساخته شده، دور ریخته می‌شود

بازسازی نسخه اول Prince of Persia از ابتدا انجام می‌گیرد ۰ ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازسازی نسخه اول Prince of Persia

پس از چندین تاخیر و مشکلات ایجاد شده در روند تولید، بازسازی نسخه اول Prince of Persia به دنبال تغییر تیم توسعه دهندگان از ابتدا صورت می‌گیرد.

بازسازی Prince of Persia: Sands of Time پس از آن که در پروسه جهنم تولید قرار گرفت ظاهرا است دوباره از ابتدا و توسط تیم جدیدی که از اعضای با سابقه شرکت یوبیسافت (Ubisoft) تشکیل می‌شود صورت بگیرد. براساس گزارشات ارائه شده ظاهرا به دنبال اینکه این تیم جدید پروژه را در دست گرفت تمامی مواردی که توسط تیم قبلی ساخته شده بود را کنار گذاشته و دوباره از نو شروع به ساخت این ریمیک نموده است.

بازسازی Prince of Persia: Sands of Time در ابتدا در سال 2019 توسط ناشر فرانسوی آن صورت گرفت و پس از آن، چندین بار انتشار آن با تاخیر مواجه شد. این بازی در ابتدا قرار بود در سال 2021 عرضه شود و دو شعبه پون (Ubisoft Pune) و مومبای (Ubisoft Mumbai) واقع در هند روی این پروژه کار می‌کردند. با این حال، پس از آن که اولین تریلر به نمایش گذاشته شده از آن با انتقادات فراوانی مواجه شد، یوبیسافت تصمیم گرفت ساخت بازی را به استودیو اصلی خود یعنی یوبیسافت مونترال (Ubisoft Montreal) بسپارد که سازندگان اصلی نسخه اول این مجموعه نیز محسوب می‌شوند.

اکنون نیز هیچ گونه اطلاعاتی در خصوص زمان انتشار بازی ارائه نشده و تنها براساس گزارشات اعلامی، اعضای استودیو یوبیسافت مونترال تصمیم گرفته‌اند تمامی چیزهایی که پیش از این ساخته شده را کنار گذاشته و از ابتدا نسبت به ساخت بازسازی نسخه اول Prince of Persia اقدام نمایند. این اطلاعات از نشریه Insider Gaming منتشر شده و منبع هم‌چنین مدعی شده که ویدئو فاش شده از پروژه جدید نشان می‌دهد بازی هنوز از هیچ گونه تکسچر یا بافتی برخوردار نبوده که همین مسئله، بیان می‌دارد بازی هنوز در مراحل ابتدایی تولید قرار داشته و زمان زیادی تا انتشار آن باقی مانده است.

این گزارش هم‌چنین بیان می‌دارد بازسازی نسخه اول Prince of Persia مورد بازنویسی قرار گرفته و مراحل موشن کپچر آن نیز مجددا از نو صورت گرفته. به علاوه‌ این پروژه جدید رویکردی واقع‌گرایانه با گرافیک، انیمیشن‌ها و مکانیزم‌های بهبود یافته در مقابسه با پروژه قبلی در پیش گرفته است. یوری یوونتال (Yuri Lowenthal) که وظیفه صداپیشگی شخصیت اسپایدرمن در مجموعه بازی Marvel’s Spider-Man برعهده دارد نیز دیگر در این پروژه به عنوان صداپیشه شخصیت شاهزاده حضور نخواهد داشت. بازیگری که از صدای آن در اولین تریلر به نمایش در آمده از ریمیک Prince of Persia: Sands of Time استفاده شده بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments