آیا بزودی شاهد رونمایی از بازسازی بازی Prince of Persia خواهیم بود؟

جیسون شرایر خبر از بازگشت این مجموعه داد

رونمایی از بازسازی Prince of Persia

مطابق شایعات منتشر شده، به نظر می‌رسد که بزودی شاهد رونمایی از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Prince of Persia خواهیم بود.

آخرین نسخه از مجموعه‌ی محبوب Prince of Persia در سال ۲۰۱۰ به صورت رسمی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 3، ایکس‌باکس 360 و رایانه‌های شخصی منتشر شد. از آن زمان ۱۰ سال گذشته است و به اعتقاد بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی و این فرنچایز، شرکت فرانسوی یوبی‌سافت (Ubisoft) به طور کلی «شاهزاده‌ی پارسی» را فراموش کرده است. اما در طی چند ماه گذشته، گزارش‌های متعددی، مبنی بر بازگشت این مجموعه مدام در حال انتشار است. حال در جدیدترین گزارش، اعلام شده که نسخه‌ی بازسازی Prince of Persia در دست ساخت قرار دارد و یوبی سافت بزودی از این بازی رونمایی خواهد کرد.

دومین قسمت از مراسم Ubisoft Forward، در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۲۰ شهریور) یا به عبارتی پنج روز دیگر به صورت رسمی در قالب یک استریم برگزار خواهد شد. بر اساس شایعات منتشر شده، در جریان همین رویداد شاهد رونمایی از بازسازی Prince of Persia خواهیم بود.

این خبر را جیسون شرایر (Jason Schreier) از بلومبرگ در طی آخرین قسمت از پادکست خودش اعلام کرد. شرایر در طی این پادکست اعلام کرد که هنوز جزئیاتی از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی «شاهزاده‌ی پارسی» در دسترس نیست اما این بازی، تنها یکی از چندین و چند عنوانی خواهد بود که در جریان مراسم Ubisoft Forward از آنها رونمایی می‌شود.

اگر این خبر درست باشد، بعد از ۱۰ سال شاهد یک معرفی یک نسخه‌ی جدید از مجموعه‌ی Prince of Persia خواهیم بود. بعد از انتشار بازی Prince of Persia: The Forgotten Sands در سال ۲۰۱۰، بیشترین تمرکز یوبی سافت روی سری Assassin’s Creed منعطف شد و در طی این مدت شاهد انتشار چندین و چند نسخه از این مجموعه بودیم. حالا باید ببینیم که بالاخره در جریان دومین قسمت از Ubisoft Forward شاهد رونمایی از Prince of Persia جدید خواهیم بود یا خیر. لازم به ذکر است که، ما تمامی اتفاقات و رخدادهای مراسم Ubisoft Forward را در سرگرمی پوشش خواهیم داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا