#مهسا_امینی

شاهد بازگشت Prince of Persia در رویداد جدید بازی For Honor باشید

این رویداد تا اواسط فروردین سال آینده جریان خواهد داشت

Prince of Persia در بازی For Honor

شرکت یوبی‌سافت رویداد جدیدی برای بازی For Honor منتشر کرده است که در آن شاهد یک کراس‌اور با فرنچایز Prince of Persia هستیم.

نزدیک به یک دهه از انتشار یک نسخه‌ی اصلی از سری Prince of Persia می‌گذرد. در این مدت طرفداران همواره از یوبی‌سافت درخواست داشتند تا قسمت جدیدی را بسازد که تاکنون بی‌ثمر بوده است. حالا و پس از سال‌ها انتظار این عده می‌توانند ملاقاتی دوباره با شاهزاده داشته باشند، البته نه در یک بازی جدا، بلکه در رویداد جدید عنوان For Honor.

رویداد جدید بازی For Honor با نام Blades of Persia که از پریروز آغاز شده، در واقع یک رویداد مشترک با فرنچایز «شاهزاده‌ی پارسی» است. این رویداد به مرور محتواهایی را برای بازیکنان در دسترس قرار خواهد داد. بخش اول که همین حالا می‌توان آن را بازی کرد، یک حالت بازی به نام Ruler of Time است که در نسخه‌ تغییریافته نقشه‌ی Harbor جریان دارد. در واقع ما با حالت بازی Dominion طرف هستیم که المان‌های PoP را در آن گنجانده‌اند؛ بازیکن باید در برابر مخلوقات شنی مشهور این سری مقاومت کند و در نهایت با خود پرنس روبرو شود که به لطف قدرت کنترل زمان می‌تواند حسابی چالش‌برانگیز باشد.

از ۲۹ اسفند به جای پرنس، شاهد حضور Dark Prince خواهیم بود؛ نیمه‌ی تاریک شاهزاده که در قسمت سوم حضور داشت. یوبی‌سافت نگفته است که دارک پرینس چه‌گونه تجربه‌ی این حالت را عوض خواهد کرد و چه قدرت‌هایی خواهد داشت، اما نقشه‌ی Harbor دوباره تغییراتی به خود خواهد دید. به جز این حالت، تا پایان رویداد ۲۶ سلاح با تم PoP موجود خواهد بود. در صورتی که Event Pass مخصوص را بخرید، می‌توانید تا ۳۰ رده آیتم‌های متنوع دریافت کنید. از بین این آیتم‌ها می‌توان به پوشش Sand Wraith از قسمت دوم یعنی The Warrior Within و پوشش Ratash از نسخه‌ی The Forgotten Sands اشاره کرد.

حضور Prince of Persia در بازی For Honor چیزی نیست که طرفداران را بتواند کامل راضی کند، اما شاید التیامی باشد برای صبرشان تا زمانی که شاهد یک نسخه‌ی جدید باشیم. این رویداد تا چهاردهم فروردین سال آینده در جریان است، پس وقت را تلف نکنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا