1%
  • 0/10

پوکو F6 شاید حتی قدرتمندتر از پوکو F6 پرو باشد

تصمیم عجیب پوکو برای پرچم‌داران این نسل

پوکو F6 شاید حتی قدرتمندتر از پوکو F6 پرو باشد ۰ ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
پوکو F6

اینطور که از شواهد پیداست، ظاهرا پوکو قصد دارد گوشی پوکو F6 را با پردازنده‌ای قوی‌تر از پوکو F6 پرو راهی بازار کند.

پوکو F6 قرار است به عنوان یک نسخه‌ی دیگر از گوشی ردمی نوت ۱۳ توربو ادیشن به بازار بیاید. اینطور که پیداست، هر دو گوشی قرار است به پردازنده اسنپدراگون ۷ پلاس نسل ۳ مجهز شوند. اما طبق خبرهای اخیر، این فقط یک شایعه است چون پوکو ظاهرا یک پردازنده‌ی دیگر برای این گوشی در نظر گرفته است.

طبق اطلاعاتی که یک افشاگر به تازگی منتشر کرده، هم پوکو F6 و هم ردمی نوت ۱۳ توربو ادیشن قرار است به اسنپدراگون 8 اس نسل 3 به عنوان قلب تپنده مجهز شوند. بدین ترتیب شایعه‌ی تجهیز این دو گوشی به اسنپدراگون ۷ پلاس نسل ۳ رد می‌شود. اما اسنپدراگون ۸ اس نسل ۳ که هنوز رسما به بازار نیامده، قرار است ۱۸ مارس امسال (۲ روز دیگر) از راه برسد و اندکی قدرتمندتر از نسل ۷ است.

پوکو F6 قدرتمندتر از مدل پرو خواهد بود

نکته‌ی جالب اینجاست که F6 پرو قرار است نسخه‌ی دیگر گوشی ردمی K70 باشد. هر دوی این گوشی‌ها اسنپدراگون ۸ نسل ۲ را به عنوان قلب تپنده در خود دارند که فوق‌العاده قدرتمند است. قدرت این تراشه تقریبا با اسنپدراگون ۷ پلاس نسل ۳ برابری می‌کند. حداقل در بخش پردازشی که اینطور است. بدین ترتیب مدل استاندارد با تجهیز به اسنپدراگون ۸ اس نسل ۳ باید از مدل پرو قدرتمندتر باشد.

البته بعید است اسنپدراگون ۸ اس نسل ۳ و تراشه گرافیکی آدرنو ۷۳۵ بتوانند از لحاظ گرافیکی آدرنو ۷۴۰ را شکست دهند. بنابراین F6 پرو در نهایت فقط از لحاظ پردازشی ضعیف‌تر از مدل استاندارند خواهد بود و این ضعف را در بخش گرافیکی جبران خواهد کرد. هرچند باز هم باید منتظر انتشار خبرهای بیشتر بمانیم تا مطمئن شویم آیا این اخبار درست هستند یا خیر.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments