رویداد بعدی پلی‌استیشن از چیزی که فکر می‌کنید زودتر برگزار خواهد شد

آیا سورپرایزهای جدیدی در راه است؟

رویداد State of Play

شایعات حول محور رویداد بعدی سونی که State of Play نام دارد، همچنان ادامه داشته و در روزهای اخیر شدت بیش‌تری گرفته است. ظاهرا در این رویداد که به احتمال زیاد هفته‌ی آینده برگزار می‌شود، سونی قصد دارد از برنامه‌های جدید خود رونمایی کند.

با تمام شدن رویداد E3 2021 طرفداران ایکس‌باکس و نینتندو به چیزی که می‌خواستند رسیدند و به نظر می‌رسد که قرار است تا مدت‌ها با عناوین جدید این پلتفرم‌ها سرگرم باشند. اما اوضاع برای طرفداران سونی آن‌طور که باید رضایت‌بخش نیست. این شرکت ژاپنی که مدتی است از رویداد E3 جدا شده است، بعد از آخرین رویداد خود که با نمایش گیم‌پلی Horizon Forbidden West همراه بود، از عنوان جدیدی برای کنسول خود رونمایی نکرده است. همین موضوع طرفداران را چشم انتظار رویداد بعدی State of Play و نمایش‌های جدید از بازی‌ها کرده است. 

با وجود اینکه این اطلاعات فقط در حد شایعه بوده و توسط سونی تایید نشده‌اند، افراد زیادی بیان داشته‌اند که در هفته‌ی آینده رویداد State of play سونی برگزار خواهد شد. بر اساس مقاله‌ی منتشر شده توسط یکی از سایت‌های خبری، اشاره شده است که سونی همیشه در برگزاری رویدادهای خود در سال ۲۰۲۱ از یک الگوی خاص پیروی کرده است؛ به این صورت که رویدادهای State of Play در روزهای پنجشنبه و به فاصله‌ی دو ماه از هم برگزار شده‌اند. اگر سونی قصد ادامه‌ی این روند را داشته باشد، در نتیجه پنجشنبه جاری بهترین زمان برای اجرای این برنامه است.

همان‌طور که تاریخ نشان داده است، سونی تمایل دارد که اعلامیه‌ی رویداد State of Play را دو یا سه روز قبل از هر رویداد اعلام کند. بنابراین اگر ۱۷ تیر زمان مورد نظر سونی باشد، طرفداران باید در تاریخ  چهاردهم یا پانزدهم تیر چشم به راه اخبار جدید از جانب این شرکت محبوب باشند.

این موضوع که سونی واقعا قصد برگزاری رویداد بعدی خود را به این زودی‌ها دارد در چند روز آینده مشخص می‌شود و نباید زمان زیادی برای آن صبر کرد. تا آن موقع تمامی این اطلاعات را در حد شایعه دانسته و منتظر اعلامیه رسمی از جانب سونی باشید. به نظر شما سونی در رویداد بعدی خود چه عناوینی را معرفی می‌کند؟ آیا این بازی‌ها توانایی رقابت با بازی‌های معرفی شده در مراسم ایکس‌باکس بتزدا را دارند؟ فراموش نکنید که نظرتان را با ما و سایر کاربران رسانه‌ی سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا