رویداد بعدی سونی چه زمانی برگزار می‌شود؟

سورپرایز جدیدی در راه است

رویداد بعدی پلی‌استیشن

بار دیگر شاهد آن بودیم که سونی در رویداد E3 2021 حاضر نشد تا مراسم مخصوص به خود را داشته باشد. حال سوالی که ذهن طرفداران را به خود مشغول کرده است این است که مراسم این شرکت چه زمانی برگزار می‌شود و این شرکت چه برنامه‌هایی برای آن دارد؟

عدم حضور در E3 در سال‌های اخیر به یک سنت برای سونی تبدیل شده است تا در رویدادهای خود به طور ویژه به معرفی کنسول‌ها و بازی‌های جدید پلی‌استیشن بپردازد. هر چند سونی هنوز به طور رسمی از زمان دقیق برگزاری مراسم خود رونمایی نکرده است، شایعات جدید حاکی از آن است که این رویداد به زودی برگزار می‌شود و قرار است طرفداران را هیجان‌زده کند.

سونی از سال ۲۰۱۹ مراسم مخصوص به خود به نام PlayStation Showcase را برگزار کرده که هر کدام با معرفی عناوین جدیدی برای پلتفرم پلی‌استیشن همراه بوده است. رویداهای قبلی State of Play تاریخ عرضه‌ی بازی The Last of Us Part 2 همراه بود ضمن اینکه گیم‌پلی جدیدی از بازی Ratchet & Clank: Rift Apart و Ghost of Tsushima نمایش داده شد. در آخرین مراسم State of Play که در ماه مه برگزار شد، تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Horizon Forbidden West به نمایش گذاشته شد.

دقت داشته باشید که سونی هنوز زمان دقیقی برای برگزاری مراسم State of Play مشخص نکرده است. بنابراین شایعاتی که اخیرا در فضای مجازی دست به دست می‌شوند قابل اعتماد نیستند. البته با توجه به غیبت این کمپانی در مراسم E3 و حضور اندک در Summer Game Fest و عملکرد درخشان مایکروسافت، بعید به نظر می‌رسد که سونی دست روی دست بگذارد.

تاریخ احتمالی برگزاری مراسم PlayStation Showcase

شایعات اخیر از احتمال برگزاری رویداد پلی‌استیشن در تاریخ ۱۷ تیر ماه (۸ ژوئیه) خبر می‌دهد. این شایعه از لیکری به نام QuimStix در ردیت می‌آید. این کاربر اظهار داشت که هر چند این خبر در حد شایعه است اما منبع مورد اعتماد او در گذشته اطلاعات صحیحی به او داده و احتمال صحیح بودن این شایعه وجود دارد.

این تاریخ با توجه به نمایش‌های قبلی سونی در فصل تابستان تا حدودی منطقی به نظر می‌رسد. اگر این پیش‌بینی را کمی دقیق‌تر کنیم، این شرکت احتمالا پنجشنبه که روز استاندارد هفته است نمایش خود را برگزار می‌کند. رویدادهای State of Play نیز معمولا هر دو ماه یک بار اتفاق می‌افتند و با آخرین رویداد در ماه مه، برگزاری مراسم بعدی در ماه ژوئیه دور از انتظار نیست.

با این حال باید منتظر ماند و دید که آیا سونی این شایعات را تایید می‌کند یا زمان دیگری برای برگزاری رویداد خود در برنامه دارد. در این مراسم به احتمال زیاد از به‌روزرسانی‌های جدید عناوین پلی‌استیشن همچون God of War Ragnarok و Death Stranding: Director’s Cut رونمایی می‌شوند. سونی همچنین ممکن است عناوین جدیدی در رویداد جدید خود معرفی کند. تا آن زمان طرفداران سونی باید منتظر برگزاری این رویداد (احتمالا در ماه جاری میلادی) بمانند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا