1%
  • 0/10

رویداد بعدی State of Play سونی به‌زودی برگزار می‌شود

چند هفته صبر کنید

رویداد بعدی State of Play سونی به‌زودی برگزار می‌شود ۱ ۲۱ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
رویداد بعدی State of Play

شواهد امر گویای این موضوع است که رویداد بعدی State of Play سونی طی چند هفته آینده برگزار خواهد شد.

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی چند وقتی است که در طول بازه‌های زمانی مختلف سال رویداد اختصاصی خود تحت عنوان استیت آو پلی را برگزار می‌کند. طبق روال همیشه، در طول این مراسم برخی از تازه‌ترین دستاوردها و بازی‌های انحصاری و همچنین آثار ترد پارتی پلی استیشن معرفی و به نمایش گذاشته می‌شوند.

در همین راستا، ساعاتی پیش جف گراب، خبرنگار وبسایت گیمزبیت، در پیامی خاطرنشان کرده که احتمالا شرکت سونی به‌زودی قسمت بعدی استیت آو پلی را برگزار می‌کند. بر اساس ادعای این منبع آگاه، رویداد مزبور طی چند هفته آینده به طور آنلاین پخش خواهد شد که البته هنوز تاریخ و زمان دقیق برگزاری آن مشخص نیست.

دقت داشته باشید که شرکت سونی هنوز به طور رسمی به برگزاری رویداد بعدی State of Play اشاره نکرده و اظهارات جف گراب را می‌توان در حد یک شایعه در نظر گرفت. با این حال، ژاپنی‌ها در اوایل سال گذشته نیز رویدادی با محوریت نمایش بازی‌های جدید برگزار کردند که ممکن است که این روند کماکان ادامه داشته باشد.

با توجه به اینکه چندین بازی مهم پلی استیشن از جمله Final Fantasy 7 Rebirth و Dragon’s Dogma 2 و Persona 3 Reload و Like a Dragon: Infinite Wealth برای عرضه در ماه‌‌های آینده برنامه‌ریزی شده‌اند، برگزاری چنین مراسمی از سوی سونی چندان هم دور از انتظار نیست. از این رو، احتمالا استیت آو پلی بعدی به نمایش عناوین نامبرده اختصاص خواهد داشت.

جدا از مراسم پلی استیشن، بهتر است بدانید که رویداد جدید Xbox Developer Direct راس ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه روز پنج‌شنبه، ۲۸ دی ماه به وقت ایران (ساعت ۱۲ بعد از ظهر ۱۸ ژانویه به وقت آمریکا) برگزار خواهد شد. طبق روال همیشه، شما می‌توانید این مراسم را از طریق شبکه‌های مختلف از جمله توییچ و یوتیوب به طور آنلاین تماشا کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments