اتمام موجودی پلی استیشن پورتال در آمریکا و بریتانیا

استقبال بی‌نظیر بازیکن‌ها

موجودی پلی استیشن پورتال

شواهد امر گویای این موضوع است که موجودی دستگاه پلی استیشن پورتال در فروشگاه رسمی سونی دو کشور آمریکا و بریتانیا به اتمام رسیده است.

چند روزی از عرضه دستگاه ریموت پلی بخش سرگرمی‌‎های تعاملی شرکت سونی به نام پلی استیشن پورتال می‌گذرد؛ دستگاه نسبتا گران قیمت با طراحی مشابه کنترلر دوال سنس که به واسطه آن می‌توانید شماری از بازی‌های پلی استیشن 5 را در هر زمان و مکانی استریم و تجربه کنید.

با توجه به محدودیت‌های این دستگاه، برخی‌ها بر این باور بودند که پلی استیشن پورتال شکست تلخی را در کارنامه شرکت سونی به ثبت می‌رساند. با این وجود، گزارش‌ها نشان می‌دهد که استقبال گیمرها از این دستگاه استریم خارق‌العاده بوده و در حال حاضر موجودی آن در بسیاری از فروشگاه‌ها به اتمام رسیده است.

بر اساس گزارش رسانه معروف یوروگیمر، به نظر می‌رسد که موجودی پلی استیشن پورتال در فروشگاه رسمی سونی (PlayStation Direct) در کمتر از دو بعد از عرضه در دو کشور ایالات متحده آمریکا و بریتانیا به اتمام رسیده و علاقه‌مندها برای تهیه آن باید چند روز و حتی چند هفته منتظر بمانند.

آن‌طور که پیداست، فروش این کنسول در آمریکا در اوایل ماه دسامبر (اواسط آذر ماه) از سر گرفته می‌شود. از طرفی، سونی در شعبه بریتانیا فروشگاه خود خطاب به کاربرها اعلام کرده که که برای سفارش کنسول، در روز ۲۲ نوامبر (یکم آذر ماه) به فروشگاه مراجعه کنند.

البته، طبق روال همیشه دلال‌ها در صحنه حضور دارند و از اتمام موجودی دستگاه در فروشگاه رسمی پلی استیشن سوءاستفاده می‌کنند؛ به طوری که در حال حاضر برخی‌ها از سودجوها این کنسول را با قیمت ۴۵۰ دلار (بیش از دو برابر بیشتر از قیمت اصلی) در فروشگاه‌های مختلف از جمله eBay به فروش می‌رسانند.

لازم به ذکر است که قیمت پلی استیشن پورتال برابر با ۲۰۰ دلار بوده که با تهیه آن می‌توانید از طریق اینترنت به کنسول PS5 خود متصل شده و تمام بازی‌هایتان را استریم کنید. دقت داشته باشید که این دستگاه به تنهایی قادر به اجرا و استریم بازی‌ها نیست و چه بسا برای تجربه بازی‌ها، باید ابتدا آن‌ها را روی پلی استیشن 5 نصب کنید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا