1%
  • 0/10

تقاضای خرید پلی استیشن پورتال فراتر از انتظار سونی بوده است

یک محصول شگفت‌انگیز

تقاضای خرید پلی استیشن پورتال فراتر از انتظار سونی بوده است ۰ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ کنسول‌های بازی کپی لینک
خرید پلی استیشن پورتال

معاون بخش مدیریت محصولات پلی استیشن اعلام کرده که تقاضای خرید پلی استیشن پورتال فراتر از تصورها بوده است.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، کنسول دستی جدید سونی تحت عنوان پلی استیشن پورتال ماه‌های گذشته روانه بازار شد. از آنجا که این دستگاه به تنهایی قادر به اجرا و استریم بازی‌ها نیست، تاکنون بازخوردهای ضد و نقیضی را دریافت کرده و بسیاری از بازیکن‌ها بر این باور هستند که با توجه به قیمت گران آن، این پلتفرم ارزش خرید ندارد.

با این وجود، گزارش اخیر شرکت سونی خلاف این موضوع را ثابت می‌کند. هیرومی واکای، معاون بخش مدیریت محصولات پلی استیشن به تازگی در گفت‌وگویی اعلام کرده که میزان فروش پلی استیشن پورتال فراتر از انتظارها بوده و گیمرها به خوبی از این محصول جدید استقبال کرده‌اند.

هیرومی واکای در این زمینه توضیح می‌دهد:

اگرچه در حال حاضر رقم مشخصی از فروش کنسول در اختیار نداریم، اما با قاطعیت می‌توان اعلام کرد که تقاضا برای خرید آن فراتر از انتظارهای ما بوده است.

در ادامه این مصاحبه، واکای به علت ساخت و ماهیت پلی استیشن پورتال اشاره کرد. در واقع، گیمرها برای استفاده از این دستگاه باید ابتدا به کنسول پلی استیشن 5 خود متصل شوند و از طریق آن به استریم بازی‌ها بپردازند. این موضوع چندان باب میل هوادارها نیست و آن را یک دستگاه نسبتا بی‌ارزش می‌دانند. با این حال، واکای معتقد است هدف اصلی سونی، ساخت یک کنسول دستی نبوده است.

معاون بخش مدیریت محصولات پلی استیشن در این باره می‌گوید:

ایده اصلی دستگاه ریموت پلی پلی استیشن پورتال برگرفته از هدف ما برای ارائه تجربه بازی‌ها با کیفیت بالاتر برای افرادی است که صاحب کنسول پلی استیشن هستند. ما می‌خواستیم تجربه بازی‌های پلی استیشن 5 را بدون راه‌اندازی یک دستگاه دستی جدید گسترش دهیم. از طرفی، ما نمی‌خواستیم برای دستیابی به هدف خود، از سازندگان بازی‌ها از خواسته‌های بیشتری داشته باشیم.

بهتر است بدانید که بر اساس گزارش‌های اخیر، به نظر می‌رسد که سونی قصد دارد یک کنسول دستی جدید در نسل دهم و همزمان با پلی استیشن 6 روانه بازار کند که برخلاف پلی استیشن پورتال، به تنهایی قادر به اجرای بازی‌ها با کیفیت بالایی است. از طرفی، ظاهرا ردموندی‌ها نیز مشغول تولید کنسول دستی ایکس باکس هستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments