بازی Bloodborne در سرویس پلی‌استیشن پلاس رایگان شد

اشتباه یا به‌طور عمد؟

Bloodborne

بازی پرطرفدار Bloodborne به صورت ناگهانی و رایگان برای کاربران سرویس اشتراکی پلی‌استیشن پلاس در دسترس قرار گرفت.

همان‌طور که می‌دانید، مدتی پیش بازی‌های رایگان ماه اکتبر سرویس پلی‌استیشن پلاس توسط سونی معرفی شد. این دو عنوان، Need for Speed: Payback و بازی جذاب Vampyr هستند که در ماه جاری میلادی به رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته و علاقه‌مندان می‌توانند آن‌ها را از تاریخ ۶ اکتبر (مصادف با ۱۵ مهر ماه) تا ۲ نوامبر (مصادف با ۱۲ آبان ماه) به لیست بازی‌های خود اضافه کنند.

با وجود آن‌که سونی هر ماه دو بازی را به رایگان در پلی‌استیشن پلاس قرار می‌دهد، روز گذشته به صورت ناگهانی بازی Bloodborne در این سرویس رایگان شد. هنوز مشخص نیست این اتفاق یک اشتباه از سوی سونی بوده یا این بازی محبوب و خوش‌ساخت واقعا برای مشترکین پلاس به مدت یک ماه رایگان خواهد بود. از آن‌جایی که قرار دادن سه بازی رایگان در سرویس پلاس اتفاقی نادر به حساب می‌آید و سونی هم این خبر را رسما اعلام نکرده، پیشنهاد می‌شود هرچه زودتر این عنوان را به لیست بازی‌های خود اضافه کنید. لازم به ذکر است که قبل‌تر در مارس ۲۰۱۸، Bloodborne برای کاربران سرویس پلی‌استیشن پلاس رایگان شده بود.

بازی Bloodborne یکی از خوش‌ساخت‌ترین و محبوب‌ترین عناوین انحصاری پلی‌استیشن 4 شمرده می‌شود که عرضه‌ی آن به سال ۲۰۱۵ میلادی برمی‌گردد. فضاسازی این بازی اکشن نقش‌آفرینی به سبک گوتیک بوده و در یک شهر خیالی به نام یارنام در جریان است که این منطقه شباهت‌های زیادی با طراحی‌های دوره‌ی ویکتوریایی دارد. این بازی از لحاظ گیم‌پلی شباهت‌ زیادی به سری Souls داشته و یکی از پرطرفدارترین عناوین نقش‌آفرینی محسوب می‌شود.

به‌روزرسانی:

بازی Bloodborne که به مدت کوتاهی برای مشترکین سرویس پلاس رایگان شده بود، به قیمت قبلی خود یعنی ۲۰ دلار بازگشت. به‌نظر می‌رسد این اتفاق یک خطا بوده و سونی قصد نداشته این عنوان را جزو بازی‌های رایگان ماه اکتبر قرار دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا