بازیگر کریتوس در God Of War، کارکتر Black Panther را صداگذاری می‌کند

‍واکاندا تا ابد!

Black Panther

قرار است آقای کریستوفر جاج، بازیگر کریتوس در نسخه‌ی آخر God Of War، کارکتر Black Panther را در بازی Marvel’s Avengers صداگذاری کند.

بازیگر God Of War آقای کریستوفر جاج که در جدیدترین نسخه‌ی سری God Of War نقش کریتوس افسانه‌ای را بر عهده داشت، حالا قرار است تا نقش Black Panther در Marvel’s Avengers را بازی کند. ماه‌ها بود که شایعات زیادی مبنی بر حضور کریستوفر جاج برای صداگذاری کارکتر Black Panther به گوش می‌رسید و روز گذشته نیز تمام این شایعات تایید شدند. اکسپنشن جدید بازی Marvel’s Avengers با نام Black Panther – War for Wakanda قرار است در ماه آگوست سال جاری عرضه شود و علاقه‌مندان به کارکتر‌های مارول و بازی God Of War، حالا صدای آشنایی را در قالب پلنگ سیاه مارول خواهند دید.

وب‌سایت Ew طی مصاحبه‌ی اخیر خود با آقای کریستوفر جاج تایید کرده که او قرار است صداگذار Black Panther باشد. آقای کریستوفر جاج در قسمتی در این مصاحبه گفت که او در ابتدا پیشنهاد بازی در نقش این کارکتر را رد کرده و معتقد بوده که پس از مرگ بازیگر Black Panther یعنی آقای چدویک بوسمن، هیچ کسی نمی‌تواند جای او را بگیرد. پس از اصرار خانواده و اطرافیان و البته خلق نسخه‌ای جدید از بلک پنتر که شباهت‌ کمتری به اجرای چدویک بوسمن داشت، کریستوفر جاج قبول کرد تا صداپیشه‌ی این شخصیت مارول شود.

کریستوفر جاج گفته که:

اگر بخواهم صادق باشم، من به شدت از این‌که با بوسمن مقایسه شوم، ترس داشتم. تنها راه قبول کردن پیشنهاد، این بود که صدا و اجرایی متفاوت از ورژن چادویک بوسمن و مخصوص به خودم را داشته باشم و البته، امیدوارم که مردم نیز آن را دوست داشته باشند.

ایوان نارسیس، نویسنده‌ی کامیک Rise of the Black Panther و هانا مک‌لود روی روایت این اکسپنشن کار کرده‌اند. نکته‌ی جالب توجه این‌جاست که این بلک پنتر با بلک پنتری که ما می‌شناسیم تفاوت‌هایی دارد و این کارکتر توسط اتفاقات A-Day و سکانس‌ آغازین بازی Marvel’s Avengers شکل گرفته است.

ایوان نارسیس گفته:

بازی چدویک بوسمن به شکلی بود که شک و شبهه‌های زیادی برای ایفای نقش کارکتر Black Panther را پس از مرگ او به همراه داشت. نسخه‌ی جدید کرکتر Black Panther این‌گونه شک و شبهه‌ها را به همراه نخواهد آورد. فکر می‌کنم که نکته‌ی جالب این اکپنشن در واقع تنش‌های بین او و Shuri بر سر نحوه‌ی توسعه‌ی واکاندا باشد.

اکسپنشن The Marvel’s Avengers کارکتر Black Panther را به این بازی اضافه خواهد کرد. قرار است این دی‌ال‌سی در ماه آگوست عرضه شود اما هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار آن، اعلام نشده است.

نظر شما در مورد قرار گرفتن صداگذار کریتوس در قالب پلنگ سیاه مارول چیست؟ شما فکر می‌کنید که در آینده چه کسی نقش بلک پنتر را در فیلم‌های مارول ایفا خواهد کرد؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا