1%
  • 0/10

بازی‌های رایگان ماه مارس پلی استیشن پلاس مشخص شدند

سیفو به همراه فرمول یک

بازی‌های رایگان ماه مارس پلی استیشن پلاس مشخص شدند ۰ ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی های رایگان ماه مارس پلی استیشن

شرکت سونی ساعاتی قبل فهرست اسامی بازی های رایگان ماه مارس ۲۰۲۴ سرویس پلی استیشن پلاس اسنشال را منتشر کرد.

کمتر از یک روز به پایان فوریه باقی مانده و مشابه ماه‌های قبل، ژاپنی‌ها این بار نیز لیست بازی‌های رایگان ماه آینده سرویس پلی استیشن پلاس را به اشتراک گذاشتند که این بار برخلاف ماه‌های گذشته، چهار بازی هیجان‌انگیز برای مشترکین در نظر گرفته شده است.

بر این اساس، همان‌طور که شایعه شده بود، اولین و برجسته‌ترین اثر رایگان ماه مارس، Sifu نام دارد. دیگر بازی ارزشمند این ماه، جدیدترین شبیه‌ساز مسابقات فرمول ۱ شرکت الکترونیک آرتز تحت عنوان F1 23 بوده که در کنار این آثار، مشترکین پلی استیشن پلاس می‌توانند دو بازی Hello Neighbor 2 و Destiny 2: Witch Queen را نیز به صورت رایگان تجربه کنند.

لازم به ذکر است که هر چهار بازی از روز سه‌شنبه، پنجم مارس (۱۵ اسفند پیش‌رو)‌ به طور رایگان در اختیار مشترکان تمامی سطوح سرویس پلی استیشن پلاس قرار می‌گیرد و شما تا روز دوم آوریل (۱۴ فروردین سال ۱۴۰۳) فرصت دریافت این عناوین را دارید. در ادامه می‌‌توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه مارس پلی استیشن پلاس اسنشال را مشاهده کنید:

بازی های رایگان ماه مارس پلی استیشن پلاس

  • EA Sports F1 23
  • Sifu
  • Hello Neighbor 2
  • Destiny 2: Witch Queen

لازم به یادآوری است که هنوز چند روزی به پایان فرصت دریافت بازی‌های رایگان ماه فوریه سرویس باقی مانده و بر این اساس، کاربران هر سه سطح اسنشال، اکسترا و پریمیوم همین حالا می‌توانند بازی Foamstars و Rollerdrome و Steelrising را به طور رایگان به حساب کاربری خود اضافه کنند. گفتنی است این پیشنهاد تنها تا روز چهارم مارس (۱۴ اسفند ماه) ادامه دارد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با عناوین رایگان ماه مارس پلی استیشن پلاس اسنشال چیست؟ به نظر شما، در طول این ماه چه بازی‌هایی به سطوح اکسترا و پریمیوم اضافه می‌شوند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments