1%
  • 0/10

بازی‌های رایگان ماه آوریل پلی استیشن پلاس مشخص شدند

سه بازی مهیج

بازی‌های رایگان ماه آوریل پلی استیشن پلاس مشخص شدند ۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی های رایگان آوریل پلی استیشن

شرکت سونی ساعاتی قبل فهرست اسامی بازی های رایگان ماه آوریل ۲۰۲۴ سرویس پلی استیشن پلاس اسنشیال را منتشر کرد.

کمتر از سه روز به پایان ماه مارس باقی مانده و مشابه ماه‌های قبل، ژاپنی‌ها این بار نیز لیست بازی‌های رایگان ماه آینده سرویس پلی استیشن پلاس را به اشتراک گذاشتند که این بار مشابه ماه‌های گذشته، سه بازی هیجان‌انگیز برای مشترکین در نظر گرفته شده است.

اولین و برجسته‌ترین بازی رایگان ماه آوریل، Immortals of Aveum نام دارد؛ اثری در سبک شوتر با مبارزه‌های جادویی که تنها حدود ۷ ماه از انتشار آن می‌گذرد. دیگر بازی ارزشمند این ماه، Minecraft Legends بوده که در کنار این آثار مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس می‌توانند بازی Skul: The Hero Slayer را نیز به صورت رایگان تجربه کنند.

لازم به ذکر است که هر چهار بازی از روز سه‌شنبه، دوم آوریل (۱۴ فروردین پیش‌رو)‌ به طور رایگان در اختیار مشترکان تمامی سطوح سرویس پلی استیشن پلاس قرار می‌گیرد و شما تا روز ششم ماه می (۱۷ اردیبهشت ماه) فرصت دریافت این عناوین را دارید. در ادامه می‌‌توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه آوریل پلی استیشن پلاس اسنشیال را مشاهده کنید:

بازی های رایگان ماه آوریل پلی استیشن پلاس

  • Immortals of Aveum
  • Minecraft Legends
  • Skul: The Hero Slayer

لازم به یادآوری است که هنوز چند روزی به پایان فرصت دریافت بازی‌های رایگان ماه مارس سرویس باقی مانده و بر این اساس، کاربران هر سه سطح اسنشیال، اکسترا و پریمیوم همین حالا می‌توانند بازی Sifu و EA Sports F1 23 و Hello Neighbor 2 و Destiny 2: Witch Queen را به طور رایگان به حساب کاربری خود اضافه کنند. گفتنی است این پیشنهاد تنها تا روز یکم آوریل (۱۳ فروردین ماه) ادامه دارد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با عناوین رایگان ماه آوریل پلی استیشن پلاس اسنشیال چیست؟ به نظر شما، در طول این ماه چه بازی‌هایی به سطوح اکسترا و پریمیوم اضافه می‌شوند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments