چگونه بازی Starfield را زودتر از انتشار تجربه کنیم؟

یک ترفند برای مشترکین گیم پس

تجربه زودتر بازی Starfield

اگر قصد دارید بازی Starfield را پنج روز زودتر از عرضه تجربه کنید، یک ترفند ساده اما هزینه‌بر برایتان وجود دارد.

اینکه استارفیلد یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال جاری به شمار می‌رود، برهیچکس پوشیده و پنهان نیست؛ اثری علمی تخیلی در سبک اکشن ماجراجویی که بیش از هزار سیاره مختلف با زیست‌بوم‌های منحصر به فرد در خود جا داده و شما را به سفر در دنیای بی‌کران دعوت می‌کند.

این بازی قرار است در روز ششم سپتامبر سال جاری (۱۵ شهریور ماه پیش‌رو) به طور انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی منتشر شود. با این حال، اگر قصد دارید بازی را کمی زودتر از زمان مقرر تجربه کنید، مایکروسافت این امکان را برایتان فراهم کرده است.

در واقع، شما با پیش خرید نسخه پریمیوم، به مدت پنج روز زودتر از زمان مزبور، یکم سپتامبر (۱۰ شهریور) می‌توانید استارفیلد را به طور کامل دریافت و تجربه کنید. این نسخه با قیمت ۱۰۰ دلار به فروش می‌رسد، اما روش ارزان‌تری برای دسترسی به این نسخه و بهره‌مندی از مزایای آن نیز وجود دارد.

در واقع، شما با عضویت در سرویس ایکس باکس گیم پس، می‌توانید نسخه استاندارد استارفیلد را در روز نخست عرضه، پانزدهم شهریور) به طور رایگان تجربه کنید. با این حال، صرفا با پرداخت ۳۵ دلار، می‌توانید نسخه استاندارد بازی در گیم پس را به نسخه دیجیتال پریمیوم ارتقا دهید. با این اقدام، می‌توانید از روز دهم شهریور از تجربه بازی استارفیلد و ماجراجویی در سیاره‌های آن لذت ببرید.

بر این اساس، اگر عضو گیم پس هستید، برای تجربه زودتر بازی Starfield دیگر نیازی به صرف هزینه صد دلاری نیست و صرفا با ۳۵ دلار می‌توانید این عنوان را زودتر از سایر گیمرها تجربه کنید. گفتنی است که امکان پری لود یا همان دانلود دیتای بازی در سه فروشگاه ایکس باکس، ویندوز و استیم برای پیش‌خریدارها و مشترکین گیم پس فراهم شده است.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا