پیکسار تصویر جدیدی از ماتر در اسپین آف ماشین‌ها منتشر کرد

ماتر پرواز می‌کند

تصویر جدید از ماتر در اسپین آف ماشین‌ها

انیمیشن سریالی ماشین‌ها با ظاهر جدید ماتر، قرار است به صورت اپیزودیک در سال آینده‌ی میلادی به انتشار برسد. در ادامه درباره امکاناتی که ماتر در اسپین آف ماشین‌ها به دست آورده و تصویری که از آن منتشر شده، توضیحاتی در اختیارتان قرار دهیم.

پیکسار با انتشار تصویر جدیدی از اسپین آف سریالی Cars طراحی جالب‌توجهی از ماشین‌ها به خصوص Tow Mater یا همان ماتر، رفیق مک‌کوین منتشر کرده است.

قسمت اول ماشین‌ها را پیکسار در سال ۲۰۰۶ منتشر کرد و چنان با استقبال خوبی مواجه شد که قسمت دومش را در سال ۲۰۱۱ و قسمت سومش را هم در سال ۲۰۱۷ اکران کردند. ماشین‌ها در مجموعه فیلم‌های Cars، مرکز دنیا هستند و از همان ابتدای قسمت اول با بهترین‌شان، یعنی یک ماشین قرمز مسابقه‌ای به نام مک‌کوین آشنا می‌شویم که از بد روزگار گرفتار شهری با ماشین‌های نه چندان رده‌بالا روبه‌رو می‌شود که همین برای این ماشین چالش‌هایی ایجاد و دیدگاهش به خیلی چیزها را عوض می‌کند. حتی دوستان جدیدی پیدا می‌کند که تا قسمت سوم با آن‌ها همراه بودند. البته انگار به نظر می‌رسد در قسمت چهارم و سریال ماشین‌ها این همراهی ادامه‌دار باشد.

با این روال احتمالا برنامه‌ای برای تولید و اکران قسمت چهارم فیلم Cars وجود دارد که درحال حاضر، پیکسار توجه‌اش را به سمت اسپین آف ماشین‌ها گذاشته است. در Disney Investor Day سال ۲۰۲۰ رسما اعلام شد که سریال جانبی ماشین‌ها قرار است با عنوان Cars on the Road ما را به سفرهای جاده‌ای ببرند و فضایی متفاوت از فیلم‌های ماشین‌ها را به نمایش بگذارند.

ظاهر جدید ماتر در اسپین آف ماشین‌ها

در تصویر بالا ماتر را می‌بینیم که با یک هود متالیک و دو توربوجت در طرفین ظاهری متفاوت و البته، قابل توجه پیدا کرده است. با اینکه ماتر در یکی از قسمت‌های ماشین‌ها سوار هلی کوپتر می‌شود و به آرزویش می‌رسد، منتها این‌بار قرار است خودش با یک توربوجت پرواز کند و حتی سرعتش را از مک‌کویین بیشتر کند؛ اما به احتمال زیاد خوشحالی او مدت زیادی طول نخواهد کشید. چون همانطور که از عنوان اسپین آف ماشین‌ها مشخص است، ماشین‌ها باید در جاده خودنمایی کنند و پرواز کردن ماتر در یکی از اپیزودها محض تنوع خواهد بود.

با اینکه اطلاعات زیادی به غیر از موارد بالا از سریال اسپین آف ماشین‌ها در دسترس‌ما نیست، منتها تقریبا مطمئن خواهیم بود که اوون ویلسون صداپیشگی مک‌کوین و لاری کیبل گای صداپیشگی ماتر را برعهده دارند و یادآور درگیری‌های این دو رفیق خواهند بود. همچنین کم و بیش انتظار می‌رود تاریخ اکران اسپین آف Cars در سال ۲۰۲۲ میلادی باشد.

همانطور که از عنوان اسپین آف ماشین‌ها پیداست، قرار است سفر جاده‌ای دو رفیق همیشگی را شاهد باشیم، اما سوالی که به وجود می‌آید این‌جاست که آیا به خاطر مسابقه‌ای به دل جاده می‌زنند یا تهدیدی به به دنبال آن‌هاست، یا سفر کردن‌شان فقط به خاطر تفریح و ماجراجویی خواهد بود؟ فعلا که جزئیات بیشتری از سریال منتشر نشده و باید تا پخش اولین تریلرش منتظر بمانیم.


0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا