#مهسا_امینی

صداپیشه‌ی شخصیت ماتر برای حضور در قسمت بعدی Cars تمایل نشان داد

کیبل گای: بسیار خوشحال هستم که فرصت صداپیشگی در این فرنچایز به من داده شد.

صداپیشه‌ی شخصیت ماتر برای حضور در قسمت بعدی Cars تمایل نشان داد سورنا رضایی ۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ سینمای جهان
صداپیشه‌ی شخصیت متر

لری د کیبل گای صداپیشه‌ی شخصیت متر در بخشی از مصاحبه‌ی جدید خود برای حضور در انیمیشن سینمایی Cars 4 ابراز علاقه کرد.

والت دیزنی پیکچرز در سال ۲۰۰۶ میلادی محصول جدید خود را تحت عنوان Cars روانه‌ی سینماها کرد که مورد استقبال مخاطبان و منتقدان قرار گرفت. این انیمیشن سینمایی موفق شد در مدت زمان اکران گسترده‌ی خود به فروشی معادل ۴۶۲ میلیون دلار دست یابد. دنباله‌ی این اثر پنج سال بعد با نام Cars 2 روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و علی‌رغم بازخوردهای ضعیف‌تر نسبت به فیلم اصلی، ۵۶۲ میلیون دلار فروخت. والت دیزنی دست بردار نبود و قسمت سوم را هم با همکاری پیکسار تولید کرد.

انیمیشن Cars 3 از لحاظ بازخورد عملکرد بسیار بهتری در مقایسه با قسمت قبلی داشت. سازندگان موفق شدند با تغییراتی در ساختار داستان و اضافه کردن المان‌های ژانر درام ورزشی، بازخوردهای مثبت را جلب کنند اما این بهبودها نتوانست از کاهش فروش جلوگیری کند. قسمت سوم فرنچایز ماشین‌ها در مدت زمان اکران خود، رقم ۳۸۳ میلیون دلار را در باکس آفیس به ثبت رساند. اگرچه میزان فروش این فرنچایز در مقایسه با دیگر محصولات انیمیشنی کمتر بوده اما دیزنی توانست از طریق فروش آیتم‌های مرتبط با ماشین‌ها در سراسر جهان به درآمد چند میلیارد دلاری دست یابد. با در نظر گرفتن این مورد، منطقی است که سازندگان به دنبال ساخت قسمت چهارم باشند.

لری د کیبل گای (Larry the Cable Guy) صداپیشه‌ی شخصیت ماتر در فرنچایز ماشین‌ها چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Pop Culture انجام داد. خبرنگار در بخشی از گفتگو به قسمت چهارم Cars اشاره کرد و پرسید آیا در دست ساخت قرار دارد یا خیر. او هم در پاسخ گفت چیزی در این باره نشنیده است اما خوشحال می‌شود در صورت ساخته شدن، در آن به صداپیشگی بپردازد:

راستش را بخواهید چیزی در این باره نمی‌دانم. بنابراین، اگر چیزی شنیدی به من اطلاع بده تا آن را با اوون ویلسون (Owen Wilson) در میان بگذارم. چون خود ما هم سعی داریم بفهمیم آن‌ها به ساخت قسمت بعدی فکر می‌کنند یا نه.

ماشین‌ها یکی از معدود آثار دیزنی است که پارک تفریحی مخصوص به خود را دارد. مطمئن نیستم اما به نظر من وقتی یک پارک با هزینه‌ی گزاف می‌سازید، باید سعی کنید میزان هیجان‌زدگی افراد برای استفاده از آن را حفظ کنید.

اگر بتوانم بار دیگر جای شخصیت ماتر صحبت کنم، فرد بسیار خوشحال و خوش‌شانسی خواهم بود. اگر هم قصد ندارند قسمت دیگری بسازند، بسیار خوشحال هستم که فرصت صداپیشگی در این فرنچایز به من داده شد.

زمانی که از این دنیا بروم، بچه‌هایم بزرگ شده و می‌توانند صدای پدرشان را در انیمیشن بشوند. برای همین، از آن‌ها ممنون هستم که به من پیشنهاد صداپیشگی دادند.

با توجه به یکی از مصاحبه‌های جیم موریس (Jim Morris) مدیر استودیوی انیمیشن پیکسار در سال ۲۰۱۶ میلادی، تمرکز آن‌ها پس از اکران Incredibles 2 و Toy Story 4 روی آثار اورجینال خواهد بود. با در نظر گرفتن این نکته، به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها شاهد معرفی قسمت بعدی Cars باشیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا