1%
  • 0/10

ابراز علاقه فیل اسپنسر به کنسول دستی ایکس باکس

پلتفرم جدید ردموندی‌ها

ابراز علاقه فیل اسپنسر به کنسول دستی ایکس باکس ۰ ۰۸ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
کنسول دستی ایکس باکس

فیل اسپنسر، رئیس کل بخش گیمینگ شرکت مایکروسافت اخیرا از علاقه خود برای تجربه بازی‌های ایکس باکس در کنسول دستی سخن گفته است.

چند سالی است که به لطف پیشرفت صنعت تکنولوژی، بازار پلتفرم‌های دستی بار دیگر محبوب شده و این بار شماری از شرکت‌های سرشناس از جمله ایسوس، ام‌اس‌آی و لنوو کنسول‌های دستی قدرتمندی را در اختیار بازیکن‌ها قرار داده‌اند. در همین حین، به نظر می‌رسد که مایکروسافت و سونی نیز قصد ورود به این حوزه را دارند.

در همین راستا، ساعاتی پیش آقای فیل اسپنسر در گفت‌وگویی به علاقه خود به کنسول‌های دستی و برتری آن نسبت به کامپیوتر اشاره کرده است. به گفته او، تجربه بازی‌ها به ویژه عناوین ایکس باکس روی پلتفرم‌های قابل حمل اغلب حس یک کنسول را به او منتقل می‌کند.

فیل اسپنسر در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما چه چیزی باید خلق کنیم که بازیکن‌های جدیدی را به خود جذب کند؟ چه چیزی که به گیمر این امکان را فراهم کند که در زمان‌هایی که پیش‌تر نمی‌توانست، به تجربه بازی‌ها بپردازد؟ اینکه شرکت‌های ولو، لنوو و ایسوس در این زمینه پیشگام شدند و در شکل ظاهری جدید ابتکار خود را به رخ کشیدند، تحسین‌برانگیز است. هر زمانی که با این دستگاه‌ها به تجربه بازی‌ها می‌پردازم، از هر ۹ بار از ۱۰ بار، حس یک کنسول را بیشتر از یک کامپیوتر برای من رقم می‌زنند.

این اولین باری نیست که فیل اسپنسر در شبکه‌های اجتماعی و گفت‌وگو به علاقه خود به کنسول دستی ایکس باکس اشاره می‌‎کند. با این حال، گفتنی است که مایکروسافت هنوز به طور رسمی خبر ساخت یک کنسول دستی را اعلام نکرده و این موضوع کماکان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که مدتی پیش آقای جز کوردن، خبرنگار رسانه معروف ویندوز سنترال، در پیامی اعلام کرد که مایکروسافت در حال بررسی نمونه اولیه کنسول دستی Xbox است. بر اساس ادعای این منبع آگاه، کنسول قابل حمل ایکس باکس در مرحله پیش تولید قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments