#مهسا_امینی

فیل اسپنسر بازی استودیوی The Initiative را تجربه کرد

فیل اسپنسر: آن‌ها چیزهای قدیمی را به روش جدیدی می‌سازند!

فیل اسپنسر The Initiative

فیل اسپنسر، رییس برند ایکس‌باکس، بازی معرفی نشده‌ی استودیو The Initiative را تجربه کرد و در توییتر خود چند کلمه‌ای در این خصوص صحبت کرد. تصویری هم از او در حال بازی کردن، منتشر شده است.

سال ۲۰۱۹ میلادی، مایکروسافت استودیو‌های زیادی را خرید تا برای کنسول ایکس‌باکس بازی تولید کنند. در کنار این موضوع، استودیوی The Initiative را هم تاسیس کرد. طبق ادعای ردموندی‌‌ها، این استودیو در حال ساخت یکی از بزرگترین انحصاری‌ها برای ایکس‌باکس است. مایکروسافت در سال گذشته افراد نام‌دار بسیار زیادی را برای توسعه‌ی اولین بازی The Initiative استخدام کرد که از این افراد می‌توان به حضور طراح بازی God of War و Uncharted 4 اشاره کرد.

متاسفانه هنوز هیچ اطلاعاتی در خصوص اولین بازی استودیوی The Initiative در دست نیست اما فیل اسپنسر بازی معرفی نشده‌ی آن‌ها را تجربه کرده و در این مورد در توییتر خود نوشت:

امروز به روزرسانی بزرگی با Darrell Gallagher، Matt Booty و تیم The Initiative داشتیم. تیمی شگفت‌انگیز و پر استعدادی که خودشان را به چالش می‌اندازند تا چیز‌های جدید و حتی قدیمی را به روش تازه‌ای اجرا کنند.

Darrell Gallagher هم با انتشار تصویری از فیل اسپنسر که در حال تجربه‌ی بازی جدید The Initiative است و در این خصوص می‌گوید:

ما خوشحالیم که فیل اسپنسر به استودیوی The Initiative آمد و از آن جا بازدید کرد. ما در خصوص آینده‌ی ایکس‌باکس صحبت کردیم و از همه مهم‌تر او توانست بازی جدیدمان را تجربه کند.

تصویری که در توییتر منتشر شد، هیچ سرنخی از بازی بعدی The Initiative مشخص نمی‌کند. شاید خنده‌دار باشد ولی بسیاری سعی داشتند که از بازتاب نور عینک Darrell Gallagher، بازی جدید این استودیو را ببیند که این کار عملا غیر ممکن است.

با این اوصاف باید همچنان منتظر باشیم و ببینیم که استودیوی تازه تاسیس شده‌ی مایکروسافت چه زمانی می‌خواهد بازی جدید خود را معرفی کند و حتما نظرات خود را با ما و دیگر کاربران سرگرمی به اشتراک بگذارید.

فیل اسپنسر در حال تجربه‌ی بازی جدید The Initiative

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا