1%
  • 0/10

پیروز مبارزه پرسی جکسون و هری پاتر چه کسی خواهد بود؟

برنده پرسی جکسون خواهد بود یا هری پاتر؟

پیروز مبارزه پرسی جکسون و هری پاتر چه کسی خواهد بود؟ ۱ ۲۶ آذر ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
پرسی جکسون و هری پاتر

واکر اسکوبل (Walker Scobell)، بازیگر نقش پرسی جکسون در سریال Percy Jackson and the Olympians به تازگی نظر خود را در رابطه با این که پیروز مبارزه پرسی جکسون و هری پاتر چه کسی خواهد بود، به اشتراک گذاشته است.

چند روزی تا آغاز پخش سریال ریبوت پرسی جکسون با نام Percy Jackson and the Olympians از سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال دیزنی پلاس (Disney Plus) فاصله داریم. این سریال با اقتباس از مجموعه رمان‌هایی با همین نام نوشته ریک ریوردان (Rick Riordan) ساخته شده است این مجموعه شباهت‌های زیادی با مجموعه رمان‌ها و فیلم‌های Harry Potter نوشته جی. کی. رولینگ (J. K. Rowling) دارد، بنابراین طبیعی است که این دو مجموعه با یکدیگر زیاد مقایسه شوند.

بسیاری از طرفداران این سوال را دارند که اگر روزی پرسی جکسون و هری پاتر با یکدیگر مبارزه کنند، کدام یک از این دو شخصیت قدرتمند در این مبارزه پیروز خواهند شد. قطعا هرکس برداشت خود را دارد و پاسخ متفاوتی به این سوال می‌دهد. اکنون واکر اسکوبل، بازیگر نقش پرسی جکسون در مصاحبه‌ای که در پادکست Happy, Sad, Confused داشته است، نظر خود را در این رابطه اشتراک گذاشته و گفته است که قطعا پرسی جکسون پیروز این مبارزه خواهد بود. او نه تنها معتقد است پرسی جکسون برنده می‌شود، بلکه می‌گوید اصلا مبارزه‌ای بین این دو شخصیت آغاز نمی‌شود، زیرا پرسی جکسون خیلی سریع هری پاتر را از بین خواده برد.

سریال Percy Jackson and the Olympians توسط ریک ریوردان، نویسنده مجموعه رمان‌ها و جاناتان ای. استینبرگ (Jonathan E. Steinberg)، نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی سریال‌های See و The Old Man ساخته شده است. پخش فصل اول این مجموعه تلویزیونی از تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۳ (۲۹ آذر ۱۴۰۲) با انتشار همزمان دو قسمت از سرویس اشتراکی دیزنی پلاس آغاز خواهد شد. فصل اول این سریال هشت قسمت دارد و با توجه به واکنش مثبت منتقدان، انتظار می‌رود تا به‌زودی شاهد تمدید شدن آن برای فصل دوم باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments