تریلر سریال Peacemaker از تحولی بزرگ در شخصیت اصلی خبر می‌دهد

این ویدیو نزدیک به سه دقیقه زمان دارد

سرویس استریم HBO Max ساعاتی قبل تریلر سریال Peacemaker را در کانال یوتیوب خود قرار داد که از تحولی بزرگ در کریستوفر اسمیت خبر می‌دهد.

اگرچه فرنچایز DC Extended Universe هنوز نتوانسته جای پای خود را در سینما محکم کند، وارنر و دی‌سی تصمیم گرفته‌اند ساخت سریال‌های ابرقهرمانی را آغاز کنند. اولین نتیجه اتخاذ چنین تصمیمی، Peacemaker است که اسپین آفی برای The Suicide Squad به شمار می‌رود. این فیلم سینمایی چند ماه پیش روی پرده نقره‌ای آمد و علی‌رغم کیفیت بالاتر نسبت به قسمت اول و بازخوردهای مثبت کارشناسان، فروش خوبی را تجربه نکرد. دلیل این اتفاق را می‌توان در سیاست‌های تبلیغاتی وارنر یافت که به مخاطبان اطمینان نداد با اثر متفاوتی نسبت به Suicide Squad مواجه است. البته نباید همه‌گیری ویروس کرونا را فراموش کرد که باعث شده تمامی آثار سینمایی فروش بسیار کمتری در مقایسه با شرایط عادی داشته باشند.

جیمز گان (James Gunn) کارگردان The Suicide Squad است. حین همه‌گیری ویروس کرونا و صرفا به خاطر سرگرمی فیلمنامه‌ای با محوریت کریستوفر اسمیت ملقب به پیش میکر نوشت. در همین حین، استودیو دی‌سی از او درباره کاراکترهای فیلم و تمایلش برای ساخت یک سریال لایو اکشن بر اساس یکی از آن‌ها پرسید. گان هم پیس میکر را پیشنهاد داد و آن‌ها هم موافقت کردند. بدین ترتیب، سریال مزبور در دست ساخت قرار گرفت و حالا هم آماده پخش است. در ضمن، اتفاقات سریال پس از دومین اقتباس سینمایی جوخه انتحار جریان دارد. البته سریال تنها ماموریت‌های جدید را به تصویر نکشیده و به گذشته کریستوفر هم می‌پردازد.

تریلر سریال Peacemaker ساعاتی قبل در کانال یوتیوب HBO Max قرار گرفته است. این ویدیو بیش از ۳ دقیقه زمان داشته و در ابتدا دو مامور پلیس را نشان می‌دهد که به دنبال دستگیری پیس میکر هستند. هر چند، او موفق می‌شود با کمک دیگر اعضای گروه فرار کند. در همین حین، شاهد یک شوخی با محوریت ایگلی حیوان خانگی کریستوفر هستیم. اینطور که به نظر می‌رسد، عقاب مزبور قرار است حضور پررنگی در داستان به خصوص لحظات کمدی داشته باشد. در ادامه پروتاگونیست را می‌بینیم که به ملاقات پدر خود رفته و اتفاقات چند وقت اخیر (تخریب یک برج و گلوله خوردن توسط بلاداسپرت در The Suicide Squad) را برایش شرح می‌دهد. پدر هم با شنیدن این‌ها از کلمه «رقت انگیز» برای توصیف پسرش استفاده می‌کند. همین یک صحنه کافی است تا به این نتیجه رسید که کریستوفر از سوی پدرش همیشه سرکوفت خورده و شرایط هنوز تغییری نکرده است.

تریلر سریال Peacemaker سپس صحنه‌های مختلفی را نشان می‌دهد تا اینکه به یکی از ماموریت‌های جدید کریستوفر اسمیت می‌رسیم. او باید هدفی را از بین ببرد، حتی اگر به کشته کشدن کودکان منجر شود. اسمیت با وجود دستور مستقیم شلیک نمی‌کند. او در ادامه فاش می‌کند طی چند وقت اخیر نسبت به چیزهای مختلف حس پیدا کرده، در حالی که قبلا نسبت به چیزی حس نداشت. همین موضوع هم به او کمک کرده بود تا برای رسیدن به صلح دست به جنایات متعددی بزند. این اتفاق را باید تحولی بزرگ در کریستوفر و یک زمینه‌چینی برای ورود او به لیست ضدقهرمانان دانست؛ موضوعی که توسط گروهی از کاربران فضای مجازی پیش‌بینی شده بود.

فصل اول سریال دارای ۸ قسمت بوده و قرار است از تاریخ ۲۳ دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۳ ژانویه سال ۲۰۲۲ میلادی) توسط سرویس استریم HBO Max منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا