1%
  • 0/10

فیلمبرداری قسمت‌های پایانی «پایتخت ۶» چه زمانی شروع می‌شود؟

پخش در نوروز ۱۴۰۰

فیلمبرداری قسمت‌های پایانی «پایتخت ۶» چه زمانی شروع می‌شود؟ ۰ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ اخبار ایران (تلویزیون) کپی لینک
سریال پایتخت

پس از مدت‌ها حدس و گمان، شایعه و انتظار، بالاخره فیلمبرداری دو قسمت پایانی سریال «‍‍‍‍‍پایتخت ۶» در مازندران شروع شد و برای پخش در نوروز ۱۴۰۰ آماده می‌شود.

سریال «پایتخت» را می‌توان یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های تاریخ تلویزیون ایران دانست که با پخش ششمین فصل خود یعنی «پایتخت ۶»، جنجال‌ها و حواشی بسیاری ایجاد کرد. طبق گزارشات این فصل با سانسورهای زیادی همراه بوده است که این موضوع باعث اعتراض تعدادی از بازیگران آن شد. همچنین قسمت آخر فصل ششم، با یکی از سکانس‌هایش که شباهت زیادی به یکی از فیلم‌های ساخته شده در دوران پیش از انقلاب داشت، جنجال زیادی به پا کرد. علاوه بر آن پس از اتمام پخش سریال، اتهاماتی مانند رانت و فساد مالی به تعداد از عوامل تیم سازنده‌ی این سریال نسبت داده شد. با اینحال اما اخیرا گفته شده که فیلمبرداری دو قسمت پایانی «پایتخت ۶» شروع شده است.

به نقل از روابط عمومی سریال «پایتخت»، فیلمبرداری دو قسمت پایانی «پایتخت ۶» در مازندران آغاز شده است. سازندگان سریال، به دلیل شیوع ویروس کرونا موفق به تکمیل این دو قسمت نشده بودند، بنابراین فصل ششم سریال نیمه تمام مانده بود.

الهام غفوری، تهیه‌کننده سریال «پایتخت» در این رابطه اعلام کرد:

سال گذشته به دلیل شیوع و گسترش ویروس کرونا، تولید و پخش فصل ششم «پایتخت» ناتمام ماند و ما بر خود وظیفه دانستیم که حتماً دو قسمت پایانی «پایتخت ۶» را تولید و پخش کنیم تا پرونده‌ این فصل بسته شود.

غفوری در ادامه خبر از پخش این دو قسمت باقی مانده در نوروز ۱۴۰۰ داد.

سیرویس مقدم وظیفه‌ی کارگردانی دو قسمت پایان سریال «پایتخت ۶» را بر عهده دارد و محسن تنابنده، ریما رامین‌فر، احمد مهران‌فر، هومن حاجی‌عبداللهی، بهرام افشاری، مهران احمدی، نسرین نصرتی، سلمان خطی و ابوالفضل رجبی از جمله بازیگران این فصل از مجموعه هستند. محسن تنابنده همچنین طراح، سرپرست فیلمنامه، مشاور کارگردان و بازیگردان «پایتخت ۶» است.

( نقد و بررسی سریال پایتخت 6 در سایت سرگرمی نوشته شده است.)
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments