تماشا کنید: تریلر انیمیشن Paws of Fury منتشر شد

چگونه به یک سامورایی تبدیل شویم؟

تریلر انیمیشن Paws of Fury به تازگی منتشر شده و در آن حیوانات مختلف جذابی را می‌بینیم که تلاش می‌کنند تا به یه سامورایی قوی تبدیل شوند. 

در حقیقت داستان این انیمیشن جالب، حول محور سگی ضعیف می‌چرخد که در محل زندگی خود توسط سگ‌های بزرگ‌تر مورد آزار و زورگویی واقع می‌شود و به همین دلیل روزی تصمیم می‌گیرد تا نزد یک استاد سامورایی رفته و از او جنگیدن بیاموزد. در طول این اثر با خطرات و سختی‌هایی که یک شاگرد تازه‌کار سامورایی تجربه می‌کند آشنا می‌شویم. 

تریلر انیمیشن Paws of Fury: The Legend of Hank

این انیمیشن جذاب که برای تمام سنین مناسب است، در ماه جولای در سراسر سینماهای کشور اکران خواهد شد. نکته جالبی که در رابطه با این اثر وجود دارد این است که امروزه اکثر انیمیشن‌هایی که به این اثر شباهت دارند در سرویس‌های استریم آنلاین پخش می‌شوند اما این اثر تنها در سینما‌ها اکران می‌شود. 

مایکل سرا صداپیشگی هنک (Hank) را در این انیمیشن بر عهده دارد و بازیگرانی از جمله مل بروکس، ریکی جرویز، ساموئل ال جکسون، جورج تاکی، آصف مندوی، گابریل ایگلسیاس، جیمون هونسو، میشل یو، کایلی کویوکا و کتی شیم در این اثر به هنرنمایی می‌پردازند.

پوستر رسمی انیمیشن Paws of Fury: The Legend of Hank

هانک  با صداپیشگی مایکل سرا (Micheal Cera) یک سگ شکاری بد اقبال است که خود را در شهری پر از گربه می‌بیند، گربه‌هایی که به قهرمانی نیاز دارند تا از آنها در برابر نقشه شیطانی یک شرور بی رحم دفاع کند. ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) صداپیشگی شخصیتی را برعهده دارد که علی رغم میل باطنی خود به عنوان معلم این سگ‌ها انتخاب می‌شود.  تنها مشکلی که وجود دارد این است که گربه ها از سگ متنفرند! 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا