مارک رافلو احتمالا نقش اصلی سریال Parasite را خواهد داشت

قصه‌ی سریال احتمالا در ایالات متحده جریان دارد

نقش اصلی سریال Parasite

طبق گزارشی که وب سایت کلایدر ساعاتی قبل منتشر کرد، مدیران شرکت HBO ترجیح می‌دهند مارک رافلو نقش اصلی سریال Parasite را ایفا کند.

سه روز قبل، نود و دومین مراسم اسکار برگزار و جایزه‌ها به فیلم‌ها و اشخاص برگزیده از سوی هیئت داوران اهدا شد. در جریان این مراسم، بونگ جون هو (Bong Joon Ho) با تاریخ‌سازی توانست چهار جایزه‌ی بهترین فیلم، بهترین فیلم خارجی زبان، بهترین فیلمنامه‌ی غیراقتباسی و بهترین کارگردانی را از آن خود کند. این فیلمساز کره‌ای با Parasite به اسکار ۲۰۲۰ آمده بود. جون هو همچنین با کسب چهار جایزه‌ در نود و دومین مراسم اسکار، در کنار موسس شرکت والت دیزنی رکورددار دریافت بیشترین جایزه‌ی اسکار در یک شب است.

پیش از اینکه مراسم اسکار برگزار شود، گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه بونگ جون هو و آدام مک‌کی (Adam McKay) قرار است یک سریال انگلیسی براساس فیلم Parasite برای شبکه‌ی HBO بسازند. جون هو در آن زمان گفت این سریال سعی دارد تا دنیای به‌ تصویر کشیده شده در فیلم را گسترش داده و مانند آن، بر پایه‌ی کپیتالیسم و نابرابری‌های اقتصادی خواهد بود. به غیر از این، جزئیات دیگری به اشتراک گذاشته نشد و نمی‌دانستیم آیا سریال مانند فیلم در کره‌ی جنوبی جریان دارد یا لوکیشن اتفاقات قرار است به آمریکا یا کشور دیگری تغییر یابد. به لطف گزارشی که ساعاتی قبل منتشر شد، اکنون می‌دانیم لوکیشن داستان کجا است.

با توجه به گزارش منتشر شده توسط وب سایت کلایدر، مدیران شرکت HBO و بونگ جون هو ترجیح می‌دهند مارک رافلو (Mark Ruffalo) نقش اصلی سریال Parasite را ایفا کند. ظاهرا، جون هو مستقیما با رافلو تماس گرفته و درباره‌ی این موضوع با او صحبت کرده است. این‌طور که در ادامه‌ی گزارش آمده، رافلو به ایفای این نقش تمایل نشان داده است. البته حضور این بازیگر آمریکایی هنوز قطعی نشده؛ زیرا مذاکرات در آینده آغاز می‌شوند. شرکت HBO هم با ارسال یک بیانیه‌ی رسمی به وب سایت کلایدر اعلام کرد زود است گمانه‌زنی درباره‌ی شخصیت‌ها و بازیگران سریال صورت بگیرد.

نقش اصلی سریال Parasite

اگرچه مارک رافلو برای ایفای نقش هالک در دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود اما حضور قابل‌توجهی در سینمای مستقل داشته است. او همچنین یک فعال اجتماعی و سیاسی است. از افتخارات رافلو می‌توان به سه نامزدی جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در مراسم اسکار اشاره کرد. با وجود اینکه حضور این بازیگر آمریکایی در سریال Parasite قطعی نشده است، انتخاب او نشان می‌دهد سازندگان قصد دارند قصه‌ی سریال را در آمریکا روایت کنند. در ضمن، اگر ایفای نقش رافلو در این سریال قطعی شود، او دومین بازیگر انتقامجویان خواهد بود که با بونگ جون هو  همکاری می‌کند. نفر اول، کریس اونز (Chris Evans) بود که نقش اصلی فیلم سینمایی Snowpiercer را بر عهده داشت.

در حال حاضر، امیدواری زیادی نسبت به موفقیت سریال Parasite وجود دارد، به‌خصوص اینکه بونگ جون هو قرار است به عنوان تهیه‌کننده در جریان ساخت حضور داشته باشد. آدام مک‌کی، دیگر تهیه‌کننده هم رزومه‌ی خوبی دارد و کارگردانی فیلم‌های تحسین شده‌ی Vice و The Big Short در پرونده‌اش دیده می‌شود. او همچنین به‌ عنوان نویسنده در جریان ساخت فیلم ابرقهرمانی Ant-Man حضور داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا