#مهسا_امینی

لیست بازیگران اصلی ریبوت فیلم Paranormal Activity اعلام شد

ریبوت یک کابوس قدیمی

ریبوت فیلم Paranormal Activity

طبق اعلام کمپانی Paramount+ بازیگران اصلی ریبوت فیلم Paranormal Activity شامل امیلی بَدِر (Emily Bader)، رونالد باک (Ronald Buck) و همچنین دَن لیپرت (Dan Lipert) خواهد بود.

ژانر وحشت در سینمای هالیوود همیشه جایگاه ویژه‌ای دارد؛ بخصوص در میان طرفدارانی که علاقه بیشتر به ترس‌های نیمه‌شب و دیدن فعالیت‌های ماوراءطبیعه داشته و هیجان بیشتر را به دیدن پایانی خوش ترجیح می‌دهند.

حال از بین فیلم‌های ترسناک و برتر طی دو دهه گذشته، می‌توان گفت که سبک فیلم‌های Paranormal Activity همیشه متفاوت بوده است. در سایر فیلم‌های ترسناک، معمولا داستان به صورتی گفته می‌شود که در زمان مقابله افراد با موجود شیطانی یا همان شخصیت منفی اصلی، شاید حالت برخورد به یک سبک اکشن شبیه می‌شود! مانند فیلم The Nun که در آن کاراکتر منفی عملا به سمت سایر افراد حمله‌ور شده و حتی برای کشتن آن‌ها از یک اسلحه استفاده می‌کند.

با این وجود همین شرایط باعث می‌شوند تا یک فیلم ترسناک و جذاب ساخته شود؛ مگر اینکه مشابه زندگی واقعی افراد در یک دوربین ضبط شود تا بتوانید از قاب شیشه‌ای آن حضور موجودات شیطانی را لمس کنید!

ریبوت فیلم Paranormal Activity با کمپانی Paramount+

ریبوت فیلم Paranormal Activity

برند جدید شرکت Paramount که امروزه با عنوان Paramount+ شناخته می‌شود، ظاهرا اتفاق‌های جدیدی را برای سری ترسناک و محبوب Paranormal Activity به همراه دارد.چنان که گفته شده، ظاهرا ریبوت فیلم Paranormal Activity جریان متفاوتی از آنچه که تا به حال دیده بودیم را روایت خواهد کرد. این سری که اولین عنوان آن در سال ۲۰۰۷ عرضه شده بود، درباره یک موجود شیطانی است که توسط گروهی از جادوگران از قرن‌ها پیش به حیات بازگشته و مجموعه فیلم‌های Paranormal Activity نیز دقیقا نحوه دوباره جان گرفتن آن را نشان می‌دهند.این درحالی است که آخرین عنوان سری هنوز نتیجه‌گیری چندان مشخصی نداشته و در این وضعیت، ساخت ریبوت آن به عنوان هفتمین اثر تایید شده است. با این وجود درباره داستان این ریبوت که توسط کریستوفر لندن (Christopher London) کارگردانی می‌شود، هنوز هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست؛ اما برخی شایعه‌ها به این نکته اشاره دارند که جریان این فیلم جدید یک بازسازی (Remake) نبوده و درواقع نوعی تغییر مسیر خواهد بود که احتمالا نوع روایت داستان و زاویه دید آن به مسئله کلی را تغییر خواهد داد.لازم به ذکر است که لندن در گذشته نیز نویسندگی فیلمنامه فیلم‌های دوم تا چهارم این سری را بر عهده داشته و بعد از آن نیز پروژه ساخت عنوان اسپین آف Marked Ones را هدایت کرده بود. با این حساب، قطعا آشنایی بیشتری را با محیط سری داشته و می‌تواند باعث موفقیت ریبوت فیلم Paranormal Activity شود.همچنین جالب است بدانید که این مجموعه با توجه به اینکه در محیطی محدود و کمترین تجهیزات ساخته می‌شود، همیشه سود بسیاری را برای سازندگان به همراه داشته است. فیلم اول Paranormal Activity در سال ۲۰۰۷ به کارگردانی اورن پلی (Oren Peli) تنها با بودجه ساخت ۱۵,۰۰۰ دلار شروع به کار کرد و نتیجه آن سود ۱۹۳ میلیون دلاری برای کمپانی Paramount بود. همچنین کل فیلم‌های این مجموعه تا به حال حدود ۸۹۰ میلیون دلار سود را به سازندگان رسانده‌اند که باعث می‌شود تا به فکر ساخت یک ریبوت از آن باشند.ریبوت فیلم Paranormal Activity ابتدا برای اکران در تاریخ ۲۸ اسفند سال جاری شمسی (۱۹ مارس ۲۰۲۲) برنامه‌ریزی شده بود، اما بعد از مدتی به ۱۳ اسفند تغییر پیدا کرد و هم‌اکنون نیز با توجه به تغییر برند به Paramount+ مشخص نیست که چه تاریخی برای آن در نظر گرفته خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا