اکران فیلم Without Remorse تا سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاد

عقب افتادن فیلم به مدت چندماه

اکران Without Remorse

با اعلام استودیو پارامونت، اکران فیلم Without Remorse با چند ماه تاخیر و در سال ۲۰۲۱ رخ خواهد شد.

شیوع کووید-۱۹ یا همان ویروس کرونا، سبب شده تا شاهد تعویق و به تاخیر افتادن اکران بسیاری از فیلم‌ها در صنعت سینما باشیم. چند روز قبل بود که در خبری خواندیم که فیلم Tenet، ساخته‌ی موردانتظار کریستوفر نولان (Christopher Nolan) به جای ۳۱ جولای (۱۰ مردادماه)، در تاریخ ۱۲ آگوست (مصادف با ۲۲ مرداد) و چیزی در حدود دو هفته دیرتر اکران خواهد شد. در موارد مشابه دیگر، شرکت برادران وارنر (Warner Bros) تصمیم گرفتند تا اکران فیلم Wonder Woman 1984 را برای سومین بار به تعویق بیاندازند و این فیلم را در تاریخ ۲ اکتبر (۱۱ مهر) روی پرده‌های سینما ببرند.

حالا به دنبال این تاخیرها، استودیو پارامونت (Paramount) هم اقدام به جا به جایی تاریخ اکران جدیدترین فیلم از سری کتاب‌های Tom Clancy با نام Without Remorse کرده است. بر اساس اعلام این استودیو، فیلم Without Remorse که در ابتدا قرار بود در تاریخ ۲ اکتبر (۱۱ مهرماه) به صورت رسمی اکران شود، در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۲۱ (مصادف با ۸ اسفند) روی پرده‌های نقره‌ای سینما خواهد رفت.

فیلم Without Remorse، داستان شخصیت جان کلارک با بازی مایکل.بی جوردن (Micheal B.Jordan) را روایت می‌کند؛ کلارک یک سرباز خدمات دریایی است که به دنبال راهی برای انتقام خون همسرش می‌گردد، اما در همین جریانات او خودش را در یک توطئه‌ی بسیار بزرگ‌تر پیدا می‌کند. استفانو سالیما (Stefano Sollima)، کارگردانی Without Remorse را برعهده خواهد داشت و در کنار افرادی همچون جاش اپلبام (Josh Applebaum)، دیوید الیسون (David Ellison)، دانا گلدبرگ (Dana Goldberg)، آکیوا گلدزمن (Akiva Goldsman)، جوردن و آندره نمک (Andre Nemec) به کار تولید فیلم خواهد پرداخت. باید دید که این فیلم از سری تام کلنسی می‌تواند نظر مثبت طرفداران و منتقدین را به خود جلب کند یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا